27 Mayıs 2008 Salı

Ataman Yolları Ayırdı

Çok değil daha bu sabah yazdım fısıltı gazetesine, durmayacak gidecek diye. Sağolsun fazla beklememiş, akşam olmadan doğrulamış Ergin hoca beni. Resmi bir açıklama yaparak Beşiktaş Cola Turka ile yollarını ayırdığını söylemiş.

Yaşanan maddi sıkıntılar, sezon içinde koyulan hedeflere ulaşılamaması, takım içinde yaşanan problemler gibi konular bu kararı almasında büyük etken olmuştur. Zaten bu işin böyle sonlanacağı da bir kaç aydır belliydi. Ergin Ataman kendisine TBL'den de bir teklif geldiğini belirtmiş açıklamasında. Tahminimi sorarsanız bu takım Efes Pilsen. Hatta bu tahmin ışığında Shumpert & Efes Pilsen yakınlaşması da daha bir anlam kazanıyor. Olmadı zaten İtalya'ya gider Ataman.

***

Beşiktaş Cola Turka antrenörlüğü için ise Ahmet Çakı'nın adı geliyor uzaktan uzaktan kulağıma. Mersin BŞB'deki görevini bırakan ve bu yüzden bana ''Hoppalaaaa'' başlıklı bir yazı yazdıran genç hoca; sezon bitmeden siyah beyazlı yönetimden bir teklif aldıysa şayet, taşlar cuk diye yerine oturuverir kafamda. Bakalım şimdilik sadece ihtimal ve hurafe kavramları arasında gidip gelmekte olan bu iddia gerçeğe dönüşecek mi?

Henüz Yorum Yapılmamış