8 Haziran 2008 Pazar

Hoşgeldin Baldwin !!!

Gecenin bu saatinde alabileceğim en güzel haberi aldım Can'dan. Koç arayışlarını sürdüren KSK sonunda koçunu buldu. Saate bakıyorum gece 01:11. Can ve benim aramdaki muhabbet: (Noktasına virgülüne dokunmadan)

Can: Birader uyumadın di mi?
Anıl: Yok uyumadım.
Can: Bil bakalım kimi aldık?
Anıl: Kimi?
Can: Oğlum bu saatte ne diye ararım ben seni?
Anıl: Baaaaallldwiiinnnnn..
Can: Hehehehe..

Patron yeniden Türkiye'de. Bilmeyenler vardır belki söyleyeyim. Tab Baldwin 2 sezon boyunca Banvit takımında çalışmıştı bundan 2 sene önce. Ve oynattığı basketbolla taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanmıştı. Ve yine bilmeyenler vardır belki, ben aktif olarak yazı yazdığım her forumda onun resmini avatar olarak kullanıyorum. İşte bu yüzdendir ki gece gece bu kadar heyecan kapladı içimi.

Vay anasını yav.. Hoşgeldin Tab..

7 Yorum Yapılmış:

cannksk dedi ki...

bizim yönetim bu kadar güzel bir iş yapmış olamaz :D yani kaynak izmirgücü , sağlam ama imza atılmazsa yerine kim gelirse gelsin hayal kırıklığı olur bende...

Oktay Sönmezoğlu dedi ki...

Gözün aydın Anıl :) bakalım imza atmak için ne zaman gelecek İzmir'e...

simao sabrosa dedi ki...

muhabbette virgüle tanık olamadım ama Baldwin'in Banvit'te oynattığı göze hoş gelen oyuna bir çok kez tanıklık ettim. Özellikle de Bandırma seyircisini arkasına alarak büyük takımlara karşı oynanan maçlarda..

Hayırlısı olsun..

Adsız dedi ki...

baldwinin koçluğunu yaptığı takımlarında ilginç bir noktadır siyahi oyuncular yer almıyor. Banvit'teyken beyaz yabancıları tercih etmişti, PAOK'ta siyahi oyuncu yoktu. Kendisi gittikten sonra PAOK'a bir tane siyahi amerikalı getirildi ve en son çalıştırdığı romanyadaki univ mobitelco cluj takımına geldiği zamanda bir tane siyahı amerikalı kadrodaydı.

aycan dedi ki...

ksk yönetimi böyle bi iş başardıysa onları tebrik ederim.t.baldwin i yaklaşık 8 senedir takip ediyorum.örnek aldığım koçlardan.
hayırlı olsun.

# 21 dedi ki...

Karşıyaka'nın getirebileceği en iyi koçtur bence. Büyük keyif olacak onu yeniden TBL'de görmek.

Ayrıca Anıl içinde ayrı bir parantez açmak lazım , senin de gözünaydın kardeşim ;)

utkugk dedi ki...

pardon hangi forumlarda yazıyorsun? :)