29 Temmuz 2008 Salı

Karşıyaka 2 Yabancı Daha Aldı

Pınar Karşıyaka'nın Mike Benton transferini haftasonu duyurmuştuk. İki yeni transfer haberi daha geldi İzmir ekibinden. Leon Williams ve Keith Brumbaugh ile anlaşılmış.

İlk resimde görülen Leon Williams 1986 doğumlu ve Ohio'dan bu yıl mezun olmuş. 2,03 boyundaki oyuncu 4 numarada oynuyor. Bu yılki istatistiklerinin içinde ribaund kısmı oldukça dikkat çekici. Zaten maç başına 4,3 ribaund alarak NCAA'de bu konuda ilk beşe girivermiş. Kariyerindeki 123 maçın hepsinde ilk 5 başlama başarısını gösteren Williams, takımı Ohio'nun oynadığı konferansta her yıl da en iyi beşe seçilmiş. Kariyer istatistiklerine buradan, oyuncu hakkındaki bilgilere de şuradan ulaşabilirsiniz.

İkinci resimde yer alan Keith Brumbaugh ise 2.06'lık boyuna rağmen ve 3 numaralarda oynuyor. İsabetli şutlarıyla tanınan solak basketbolcu, geçen yıl Hillsborough Koleji'nde 35.0 sayı, 8.2 ribaunt, 5.8 asist, 4.0 top çalma gibi müthiş denebilecek ortalamalar yakalamış. Ama bunu kendi seviyesinden çok daha düşük bir ligde yapmış. Peki neden orada oynamış? Sicilinde hırsızlık, marijuana ile yakalanma gibi suçlar var. Haliyle de çoğu kaliteli okul ona kapılarını kapatmış. Yoksa yeteneğinin herkes farkında, hatta gelecek vaadeden 15 isimden biri olarak gösterilmiş zamanında. Ama işler yolunda gitmemiş pek. Oyuncu hakkındaki bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Henüz Yorum Yapılmamış