29 Temmuz 2008 Salı

Kral Artık Toronto Semalarında

Tanjevic & Uslu ortak yapımı ve Demirel destekli bir giyotine kurban giden Willie Solomon yeni sezonda NBA'de mücadele edecek. Kanada ekibi Toronto Raptors resmi açıklamayı yaptı.

Kral her ne şekilde gönderilmiş olursa olsun kraldır ve her zaman bu taraftarın gönlünde olacaktır. Kazandırdığı 2 şampiyonluk ne zaman akıllara gelse, hemen peşi sıra o da akıllara gelecektir. Zor bir adamdı yalan değil, kontrolden çıkması da çok basitti. Ama büyük oyuncuydu vesselam. Saygıyla önünde eğiliyoruz.

4 Yorum Yapılmış:

ADE dedi ki...

yakısır Toronto'ya..

Murat YILMAZ dedi ki...

Fenerbahçe çok arayacak kendisini. İnsanoğlu böyledir işte, yaranamazsın. Disiplin sorun vs gibi zırvalıklar yapıyorlar, bu takımın üç tane menejeri ne iş yapar?

erinc atilla dedi ki...

ligimizden bir Clemson'li gecti...

ARENA'da ugrasamadigim tek oyuncuydu diyebiliriz...avrupa'nin en iyi guard'larindan bir tanesi olan Solomon, biraz daha kontrol edilebilir, biraz daha yonetilebilir olsaydi top-tier takimlarin disinda oynamazdi avrupa'da...

toronto, herhalde kendisinin gidebilecegi en dogru takim...calderon ve roko var sanirim guard rotasyonlarinda (cok da yakindan takip edemedim son donemde) ve solomon eger kendisini gosterebilirse ve fiziki dayaniklilik sorunu yasamazsa ilk bes bile baslayabilir...kendisinin duzenli oynayabilecegi bir kac takimdan biriydi dogru bir harekette bulundu...

saLsa dedi ki...

Kesinlikle öyle..

Calderon & Ukic ikilisi Solomon'un eğer isterse çiğ çiğ yiyebileceği bir ikili bence.. Yeter ki istesin..

Toronto tercihinin doğruluğu çok net bir şekilde belli oluyor zaten..