29 Temmuz 2008 Salı

Mike Green İmzalamış

Antalya BŞB'nin yeni oyun kurucusu Mike Green imzayı çakmış. Doğan Hakyemez de pek bir mutlu. İstatistikleri kadar, referansları kadar oynasa yeter, ligin tozunu atarız sırıtışı var hafiften suratında.

Mike Green hakkında transfer bittiğinde bir şeyler karalamıştık. Bakmak isteyenler varsa buradan bakabilirler.

4 Yorum Yapılmış:

Sheed dedi ki...

mike green konusunda umutlu olabiliriz sanıyorum ama marcus melvin italya'nın kötü takımlarından birinde kötü ortalamalarla oynamış.. zaten lega2'ye düşmüşler sene sonunda da galiba.. marsh'ı özler bence antalya..

bel kısmındaki reklam da iyice brasileiro forması haline getirmiş antalya formasını :)

saLsa dedi ki...

Kesinlikle sheed, Marsh'ı çok arayacaktır Antalya. Melvin çok da iyi referansları olan bir adam değil. Belki gelir burada patlama yapar, belli olmaz ama daha iyi bir tercih yapılabilirdi.

Reklam konusunda ise eklenecek pek bir şey yok. Biraz Hollanda Eredivise, biraz Campeonato Brasileiro. Önü de belki reklam doludur formanın. :)

Dodo'dan beklenir herşey. Marjinal adam nasılsa.:)

Sheed dedi ki...

eredivisie, eheh o da olur..

yalnız ilk mesajımda melvin'den bahsederken kötü takım diyip geçmişim de koskoca varese ikinci lige düşmüş yanlış algılamadıysam resmi sitedeki italyanca sözcükleri.. o varese roosters dönemlerinde doksanların sonundaki ne güzel bi kadro kurmuşlardı.. pozzecco-meneghin-mrsic-santiago ile.. beşinci adamı hatırlayamadım ama de pol de benchten gelirdi sanki.. zaten o 4 adamın yanına kimi koysan oynar..

geçen sene düşerken de fena kadro yokmuş: yılların galandası, eski lakers guardı tierre brown, yine tbl geçmişli(iyi de bi geçmiştir) jaime lloreda, hırvatlar'ın bi dönem çok şey beklediği mate skelin falan.. eğer gerçekten düştülerse bi dönem sona ermiş, haberimiz yok :(

saLsa dedi ki...

Oooooo baba alıp nerelere götürdün sen bizi öyle yav.. Pozzecco manyaktı ya.. Gattuso'nun basketbol versiyonu.. Kesik kollu tşörtlerle çıkardı maça..

Sağlam kadroydu o kadro..

Başka da Varese yok ki, demek ki onlar gitti..