6 Temmuz 2008 Pazar

Polat Kolej'li Oldu

Polat Kaya, Daçka'nın 86 jenerasyonunun en dikkat çeken oyuncularından biri değildi belki ama takım içerisinde oyun zekası en geniş, pasörlük yeteneği en gelişmiş olan adamdı. Zaten bu özellikleri nedeniyle Tab Baldwin'in dikkatini çekmiş ve Banvit'e transfer olmuştu.

Geçen yılın başında geçtiği Mersin'de fena oynamadı. Nispeten az süre alsa da, düzenli olarak oynadı her maçta. Ahmet Kandemir'in Mersin'e geçmesinin ardından güney ekibinin oynayacağı basketbolun onun tarzına biraz ters kaçması muhtemeldi. O da daha bir takım oyununu benimseyen Casa Ted Kolejliler ile anlaşmış. Hayırlısı olsun.

Hasan Hoca'nın elinde işlenmeye müsait genç oyuncuların sayısı artmaya başladı. Ben bu yıl hem Polat Kaya'dan hem de Caner Erdeniz'den oldukça umutluyum.

3 Yorum Yapılmış:

can dedi ki...

ben lisedeyken bu canerden daha iyi oynuyordum , herkes daha iyi oynuyordu hatta , artistin tekiydi babası basketbolcu diye bunu da zorla soktu ksk'ye oradan buldu yolunu. neyse yarın belli olur sınav tarihleri ,ararım. bekliyoruz seni izmire

Sheed dedi ki...

polat'tan benim de beklentim yüksek.. casa ted, mersin'den doğru bi tercih olacaktır..

bu arada fotoyu kendin çektin heralde.. tek bi polat kaya fotoğrafı buldum nette, onda da arkası dönüktü.. bunu kullandım blogdaki yazımda.. sen de olmasan ;)

saLsa dedi ki...

Hehehe.. Yok yav ben çekmedim, arkadaş çekmişti sağolsun..

Gördüm zaten kullandığını, takip ediyorum senin blogu da merak etme..:) Ekledim sağ tarafa linkini de..