16 Ağustos 2008 Cumartesi

Makedonya Havası da Yaramadı

Makedonya'da katıldığımız hazırlık turnuvasının ilk gününde rakibimiz Karadağ idi. Sonuç farklı olmamış. Yenilmişiz yine (74-67). Tıpkı diğer hazırlık maçlarında olduğu gibi.

Maç bilgisini federasyon girmiş.

Benim dikkatimi çeken ilk periyotta attığımız 22 sayı. Nasıl olmuşsa bir çeyrekte 20 sayıyı geçmişiz. :) Ama sonra özümüze dönmüşüz, ikinci yarıda toplam 29 sayı atmışız. Olur böyle şeyler. Hazırlık kampındayız nasılsa. Daha hazır değiliz falan filan. Karadağ manyak hazırdı bu maça zaten. Aylardır bu turnuvaya çalışıyorlardı. :)

3 Yorum Yapılmış:

Adsız dedi ki...

2010'daki turnuvaya kadar devam eder "onemli olan 2010, hazirlaniyoruz , haziriz" turu konusmalar.

2010'da evsahibi oldugumuz icin (elimizden almazlarsa) biraz seyirci biraz hakem destegi ile 2-3 mac kazaniriz, sonrasi "guzel bir nesil yakaladik, kisa zamanda final de oynariz, iyi yoldayiz" mesajlari..

Ben bu filmi cok izledim.

Sheed dedi ki...

ukrayna'dan ciddi ciddi korkuyorum.. nereden nereye :(

gkslsrt dedi ki...

bir değişim olması için bizim seneye avrupa şampiyonasına kalamamamız gerekli. bizi yalnızca gerçek bir başarısızlık düşünmeye ve hatalarımızı bulmaya sevk eder. tamam belki çok cani bir çözüm yolu ama bu takım ve bu düzenle avrupa şampiyonasında ne yapabiliriz bunu da çok iyi biliyoruz aslında!