8 Ağustos 2008 Cuma

Arkadaşından Al Haberi

Geçen sezon başında Boston Celtics ile 2 yıllık sözleşme imzalayan, ancak ligde hiç forma giyemeyen, ve sezon sonunda da Boston tarafından kapı dışarı edilen South Carolina çıkışlı Brandon Wallace Türkiye yolunda imiş. Nerden mi biliyoruz? E ağzında bakla ıslanmayan bir arkadaşı olursa, biz de bir şekilde öğreniyoruz tabii.

Okuldan yakın arkadaşı Tre' Kelley'in açıklamasına göre Brandon, Türkiye'den bir takım ile anlaşmış. Takım adı vermemiş ama aynı okuldan mezun Tarence Kinsey'den sonra Brandon Wallace de Türkiye'de oynayacak diye açıklama yapmış. Ve eklemiş, 'Eğer South Carolina çıkışlı iseniz, yolunuz bir gün Türkiye'ye düşebilir'.

Kelley'nin açıklamalarını şuradan inceleyebilirsiniz.

Kelley de kapağı buraya atmaya çalışıyor..:) Hırvatistan'da falan oynadı ama kesmiyor tabi. Hele bir de Kinsey'nin buradaki performansı sonrasında Cleveland'dan kontrat kapmasından sonra daha da bir cazip hale geldi Türkiye onlar için.

Peki kime geliyor Brandon Wallace? Net bir bilgim yok, ama tahminim var.

Galatasaray Cafe Crown. Kuvvetle muhtemel.

edit: G.Saray Gurovic ve Milojevic il transferi kapadı. E kime geliyor yav bu adam? Bir arkadaşım kulağıma kar suyu kaçırdı Mersin BŞB diyerek. Olursa valla helal olsun derim.

1 Yorum Var:

Sheed dedi ki...

brandon wallace'ı pek izlemedim de geçen sene cibona formasıyla izleme fırsatı bulduğum tre kelley'nin türkiye'ye gelmesini isterdim..

galatasaray milojevic ile yabancı transferini kapatır heralde.. yalnız dediğim gibi keşke beşiktaş chatman'ın yerine kelley'yi getirseydi.. telekom'un aldığı mack'ten falan da daha sağlam oyuncudur bana kalırsa..