11 Ağustos 2008 Pazartesi

Şeref Yalçın Sağlam Giydirmiş

Bugünkü Fanatik gazetesini okudum da işe gelirken, Beşiktaş'ın Basketboldan sorumlu yöneticisi Şeref Yalçın, Ufuk Sarıca'ya, Tuncay Özilhan'a ve Şenol Demirağ'a gayet sağlam giydirmiş.

Hepsinde de haklı, yalan yok. Ufuk Sarıca bir çok taraftarın da ahını alarak gitti. Ona bir çok şey sunmuştu Beşiktaş Cola Turka, hatta 2 sezon önce takımın baş antrenörlüğüne getirmişti. Bu yıl da plan oydu. Ama o biraz daha fazla para için Efes Pilsen'i tercih etti. Evet orası da onun yuvası ama bilmiyorum işte ben biraz eski kafalı ya da duygusalım galiba bu konularda.

Tuncay Özilhan olayı ise tam bir bomba. Aslında ona gelene kadar Ergin Ataman'a da sağlam bir giydirseymiş daha da güzel olurmuş. Geçen hafta yazdığım Shumpert olayında takındıkları tavır ve alttan alttan sinsice gitmeleri pek hoş değil. Kim yaparsa yapsın hoş değil. Ama seviyor işte Ataman bunu. Elinde para da olunca, 'Alacam eşşeği, vuracam kırbaçı vuracam kırbaçı' moduna giriveriyor. Tuncay Özilhan'ın da canına minnet, uyuveriyor ona işte. Gerçi zaten Beşiktaş Cola Turka ne kadar kötü giderse onun ilerideki olası bir başkanlık adaylığında eli o kadar kuvvetli olacak. O da bunun farkında. Alttan çalışmayana ekmek yok bu memlekette. Herkes biliyor artık bunu. :)

1 Yorum Var:

gkslsrt dedi ki...

efes bu sene beşiktaş kadrosunda oyuncu bırakmamak konusunda çok çevik hareket etti. daha sezon biter bitmez bazı oyuncuları transfer etti. bence bunda biraz yönetimin de kabahatı var ama efes sanki beşiktaş'ı kendine rakip olarak seçti ve onu bitirmeye uğraştı!