2 Ağustos 2008 Cumartesi

Euroleague Photo Face-Off (2)

İlk yarışma geçen sezonki maçlarda çekilen enstantaneleri yarıştırmıştı. Ve Gasper Vidmar birinci olmuştu. Bu seferki yarışmada ise taraftar resimleri yarışıyor. Bu yarışmayı geçen sezon minik bir Efes taraftarı kazanmıştı, babasının omzundaki resmiyle. Pek bir şirindi.

Bu seneki yarışmada ise ülkemizi geçen yılki kadar küçük olmasa da yine minik bir taraftarın resmi ile F.Bahçe Ülker temsil ediyor. İlk rakip Maccabi taraftarı. Şu anda öndeyiz. Gerçi bizim resim pek öyle süper bir resim değil ama Türk insanının bu tip oylamalardaki hassasiyeti ve etrafındaki insanlara da tıklatabilme yetisinin fazlalığı; ister istemez umutlandırıyor bizi.

Yarışmadaki diğer resimlere bakılınca Aris taraftarının yarattığı ambiansın karesi ve CSKA'lı küçük bir çocuğun hayli içten sevinci öne çıktı benim için. Her ikisi de yolumuzun üzerinde. Şampiyon olmak için her ikisini de geçmeliyiz. :) Bakalım kaçıncı olacağız ya da kim birinci olacak.

Oylamaya buradan katılabilirsiniz.

Bu arada sitede bizim resmin altında yazan yazı da yine pek bir anlamlı.

''A young Fenerbahce Ulker has enough reasons to smile this season. Not only her team won yet another Turkish League title, but also made it all the way to the Euroleague Quarterfinal Playoffs in unbelievable fashion!''

Özellikle şu kırmızı ile işaretlediğim tanımlama Tanjevic'i pek bir memnun etmiştir heralde. :)

Henüz Yorum Yapılmamış