20 Ağustos 2008 Çarşamba

Murat Kaya'ya Talih Kuşu

Sakatlıklar belimizi büküyor evet. Önce Ömer Aşık, sonra Oğuz Savaş, Semih Erden ve en son olarak da Ömer Onan. Ama belimizin büküldüğü kadar boynumuzun büküldüğü de apaçık ortada. Takımda Hidayet dışında potayı düşünen bir tane adam vardı (Ömer Onan), o da sakatlandı.

Yerine kim çağrılmış? Murat Kaya. Eyvallah Murat iyi bir şutör ama adam kendi takımında bile sorumluluk alıp şut kullanmaktan çekinen biri, Milli Takım'ın skor sıkıntısına ne kadar çözüm olabilir ki?

Yok mudur ondan daha iyi opsiyonlar? En azından Serkan Erdoğan var. Ama onla da Tanjevic geçen yıl kapışmıştı. Doğru ya nasıl unuttum, Milli Takım'da bu tip hesaplar bayaaa bi bolca önemseniyor. Aymış yıldızmış kimin umurunda? Kişisel egolar herşeyin önünde.

Bizim durum tam 'Varyemez' hesabı. Buldum tam karşılığını.

3 Yorum Yapılmış:

nebuchadnezzar dedi ki...

tanjeviçin gitmesi gibi bir anket yapmak ii olur bence.... aceto da koysun bi anket :d ama böle giderse türk ekolü war mı yok mu die düşünecez... bu kadar sık adam değiştiren bi antrenör zor beha bizim için yıllarca aydın örs çakılı sistemi oynayan bizler için zor beah.. çok zor olacak... ama türk ün gücü işte :d olacak sanırsam....

blackrobe dedi ki...

ya neden bu adam bu takımın basında hala ısrarla tutuluyor anlam veren varsa beri gelsin ..??

hedef 2010 unun takımını kıurmak diye uyutuluyoruz 3 tunuvadır...
gerci kimsenin uyuduğu yok ama leden gelen bişeyde yok...

kadro yer alan hiçbi oyuncu üstüste 2 turnuva oynamıyo:):)

benım tahmınım tanjevic in amacı görevden alınana kadar aktif tüm yerli oyunculara o formayı bi kere olsun giydirmek:):)

£f£ dedi ki...

murat kaya 2 sene önce karşıyaka'ya alınması için çok baskı yaptığım bir isimdi. çok uğraş verdim ama alamadık. keşke bizde olsaydı derim her zaman. karakteri ve basketboluyla orta sınıfın üstünde.