14 Ağustos 2008 Perşembe

Ünal Özüak'a Bir Kulak Verin Derim

Sivri dillidir, basketbolun Hıncal Uluç'u gibidir ama ben şahsen pek severim dobra oluşunu. Rant için düzene boyun eğip ağam, paşam çekmeyenlerden biridir Ünal Özüak.

Son yazısını okudum da, paylaşmadan geçmeyeyim dedim. Naklen yayın ihalesinden girip, federasyonun Mercedes sponsorluğundan çıkmış. Bir okuyup kulak arkası yapın derim bu bilgileri. Belki biliyorsunuzdur, belki hiç bilmiyorsunuzdur ama düzen hakkında ufak bir fikir sahibi olursunuz kesin.

Eline sağlık diyelim kendisine.

4 Yorum Yapılmış:

cannksk dedi ki...

Federasyonun adının fenerbahce basketbol federasyonu olarak değişmesi lazım aslında.yıllardır efes pilsene kıçını dayadıktan sonra önce ülkere sonra da aziz yıldırıma döndü. hatta aziz yıldırımın da kapı komşusudur kendisi. işin garibi bu adama yıllardır sadece ksk düşmandır ve onun için yıllardır bizi süründürür. her platformda bunu dile getirmeye çalışsak da her zaman ehehe koskoca federasyon başkanının sizinle ne işi olur diye geçiştirilir ancak 86-87 sezonunda bu kaptan iken gs'yi yenip şampiyon olduğumuzda zırıl zırıl ağlamıştır kendisi ve federasyona girdiğinde de eski yöneticimize izmirde tüm şeref tribununun onunde ben buradayken ksk şampiyon olamaz demiştir. e boşuna tur-gay değildir kendisi. hiç bir bok olamayacak bir adamken bugün lüks villalarda oturmakta en iyi yerlerde tatil yapmakta mercedes s320 ye binmekte ve çoluğunu cocuğunu yeğenini en iyi özel okullarda burs ile okutmaktadır. bilir ki o koltuktan indiği anda sadece şimdiye kadar götürdükleriyle kalacaktır. helal olsun ünal ağabeye yalnız hınala benzetişsin duymasın fena kıldır hıncala hiç anlaşamazlar

saLsa dedi ki...

Döktürtme şimdi bana Ünal abiyle Hıncal'ın beraber resimlerini Can..:)

Zaten ben tarzını benzetmeye çalışmıştım. Hıncal'ı sevmem ama Ünal abinin tarzı sağlam. Özellikle o aman canım cicim ayakları çekmeyişi hoşuma gidiyor.

Yoksa herkes kraldan çok kralcı bu memlekette malum..

Adsız dedi ki...

yazısını okumadım ama genel Ünal Özüak'ı hiç sevmem, başbakan gibi hakarette bir hitabettir düstüründa olan. Önüne gelen insanı haklı-haksız eleştirinin ötesinde aşağılayan biridir. Doğruları yazıp söylemek ile insanı aşağılamak farklı şeylerdir.

Erinc Atilla dedi ki...

o villalarda nasil oturulur??
o arabalara nasil binilir??
o imkanlara nasil sahip olunur??

dun hic bir ise yaramayan adam bugun nasil bu guce sahiptir??

aziz yildirim'in kankasi insaat iscisi biri olsa, 10 seneye ulkenin en zenginleri listesine girer herhalde...turgay demirel de o kontejyandan...

bir gun nasilsa izmir'e gelecek...

aaaa...

yoksa all-star izmir'de mi??

sabirsizlikla bekliyoruz...