18 Ağustos 2008 Pazartesi

Oooh Koy Baba Suyundan da

Makedonya'da ikinci maçımızdan da yenilgiyle ayrıldık. Evsahibi Makedonya Ilievski, Stefanov ve bir de devşirme Jeremiah Massey'i ile yıkıvermiş bizi. İlk yarıyı önde kapamışız ama ikinci yarıda toplam 20 sayı atabilmişiz. Hatta öyle ki, maçın son 9 dakikasına 57-50 önde girmişiz, ama kalan 9 dakikada sadece 2 sayı üretebilmişiz. O da faullerden. E tabii maçı da vermişiz. 67-59. Detayları şurada.

Bir de kolay rakiplerle maç ayarlamışız diye federasyona kızıyorduk. Daha galibiyetimiz yok ulan. Kazanmayı unutuyoruz giderek. Dikkat etmek lazım, kurtulunması epey zor bir hastalıktır. Benden söylemesi.

1 Yorum Var:

petit dedi ki...

Tanjevic devri çoktan kapanmıştır ama biz hala ısrar ediyoruz. F.Bahçe'nin şampiyon olmasında Tanjevic'ten çok takımı bir arada tutan Ömer Onan'ın katkısı vardır. Ayrıca Solomon'a burun kıvıran Tanjevic'in foyası bu sene meydana çıkacaktır Avellino'dan alınan çift guarda rağmen. F.Bahçe dönemi bitince Milli zulüm dönemi de sona erecektir. Geldiğinden beri genç kadro hikayesi artık gerçekten can sıktı.