20 Eylül 2008 Cumartesi

Altılıyı Bulmuşuz

İlk 5 ayak oturmuştu, son ayak da zaten kapalıydı. Aslında son koşu koşulmadan kapmıştık ikramiyeyi ama parayı alabilmek için mecbur son koşuyu da bekledik. :)

Evde değildim, izleyemedim maçı. Zaten pek de bir önemi yoktu sıralama açısından. Ama Hido'suz bir şekilde Fransa deplasmanından galip ayrılınmış olması takımda bir şeylerin yerine oturduğunu fazlasıyla netleştiriyor artık. Geçen maç sonrasında söylediğim 'Keşke Avrupa Şampiyonası hemen yarın başlasa' lafını yine tekrarlamak istiyorum. Bu formla bu gazla şampiyon bile olurduk alimallah.

80-78 almışız maçı. Fatih Solak 16 sayı bırakmış, tebrikler kendisine. Artık aşağıdaki ankette ona gelen oyların sayısı da artabilir diye düşünüyorum.:) Ribaundlarda 50-37'lik üstünlüğümüz ilk gözüme çarpan nokta oldu istatistiklerdeki. İstatistiklere buradan ulaşabilirsiniz. Tekrarını bulursak izleriz artık maçın. İzleyenler yorumlarıyla tarif edebilirler maçı, ben de izlemiş kadar olurum böylece.

Bu arada maçtan önce de ufak bir bayrak krizi yaşanmış. Milli marşımız çalınırken açılan Türkiye bayrağı aşağıdaki resimde de göreceğiniz üzere hiç de bizim bayrağımıza benzemiyormuş. Yetkililerimiz hemen olaya müdahale edip, yenisiyle değiştirmişler. Bir kocaman tebrikler de onlara gitsin. Sonuçta Elvan koca olimpiyat yarışını ikinci bitirdikten sonra eline alıp da gezdirecek bayrak bulamadı bu memlekette, burada da pekala es geçilebilirdi. Ama geçilmemiş. İyi ki de geçilmemiş.

3 Yorum Yapılmış:

dejavu_c dedi ki...

02.20'de tekrarı var Ntvspor'da.3-0 yenmişiz Guiza gol atmış keyifler güzel yarın da tatil günü sahura kadar takılırım diyorsan haberin ola. =)

Kaan Mert dedi ki...

Fenerbahçe maçının son anlarında aklıma üştü maç. Başa baş gidiyordu. İzleyebildiğim kadarıyla Kerem oldukça iyiydi. Kritik anlarda takımımız adına önemli işler yaptı.

Önemli bir galibiyetti. Süpürdük grubu. Maçlar başlamadan baya bi karamsardık beklemiyordum bende bu durumu. İsteyince oluyormuş. Şimdi turnuva bir sene sonra..
Bakalım bu büyük turnuva da ne gibi sorunlar ortaya çıkacak nasıl çıldıracaz ekran karşısında..

Erinc Atilla dedi ki...

fatih solak'in en skorer oldugu takimdan hayir gelir mi??

kafamda olusan soru buydu...

tanejvic de turkiye'ye iyice alisti...maglubiyetler icin kilifi hazirlamisti...galibiyette de kendini elestirenlere laf atmis...sirbistan-litvanya-yunanistan uclusunden birinden yiyecegimiz 20 sayi farktan sonra kendisinin yuz ifadesini wallpaper yapmak umidi ile...