12 Eylül 2008 Cuma

Aziz Yıldırım'dan İbo Açıklaması

Aziz Yıldırım bugün FBTV'de konuktu. Birçok konuya açıklık getirdi. Genelde futbol konuşuldu doğal olarak ama basketbola da bir yerde değinildi. Akşam gazetesi yazarı Alaattin Metin sordu 'İbrahim Kutluay olayıyla ilgili neler söylemek istersiniz?' diye. Başkan da cevapladı.

İbrahim'in F.Bahçe'yi zor zamanında bırakıp gitmesinden dolayı ona kırgın olduğunu belirtti. Hatta Aydın Örs zamanında kulübe geri dönmesine de sıcak bakmamış. Aydın Örs ve Mahmut Uslu araya girmişler, ısrar etmişler de takıma dönmüş. Neyse bu yılki olay ise tamamen Tanjevic ürünü bir olay. Tanjevic istememiş İbo'yu. Milli Takım'a da almayacağım, burada kalırsa da fazla dakika veremeyeceğim demiş. İbo başkana haber yollamış 'Başkan gitsin konuşsun da, hoca beni alsın takıma' diye. Aziz Yıldırım da buna yanaşmamış. Gel kulüpte görev al diye teklif götürmüşler. Onu da İbo kabul etmemiş. Başkan '35 yaşından sonra oynayacağım, para kazanacağım' diye diretenlere de anlam veremediğini ekledi. Bir yerden başla, ufak ufak yüksel kulübün içinde diye de öğüt verdi.

Uzun lafın kısası, olayın aslı böyleymiş. E zaten biliyorduk Tanjevic & Uslu ortak yapımı bir iş olduğunu. Ama bu ikilinin dışında Aziz Yıldırım'ında içeride bir yerlerde İbo ile bir sorunu olduğu da net bir biçimde anlaşılıyor. Adı geçmişken Mahmut Uslu da değişik adam vesselam, 2 sene önce İbo dönsün diye kulis yapar, 2 sene sonra İbo gitsin diye kulis yapar. Çözebilene aşk olsun. Vardır elbet bir bildikleri ya da bir çıkarları.

Henüz Yorum Yapılmamış