24 Eylül 2008 Çarşamba

F.Bahçe Ülker Slovenya Yolcusu

Son iki sezonun şampiyon takımı F.Bahçe Ülker, Euroleague'de de aynı grupta yer aldıkları Union Olimpija ekibinin düzenlediği turnuvaya katılmak üzere perşembe sabahı Slovenya'ya gidiyor. Turnuvada Union Olimpija ve F.Bahçe Ülker'in dışında güçlü Panathinaikos ve Macabi Electra da yer alıyor. Milli Takım'dan dönen Oğuz Svaş da kafilede yer alacak. Sakatlıkları süren oyuncular (Semih Erden, Ömer Aşık, Ömer Onan) dışında tam kadrolar yani. Turnuvanın programı şöyle:

26 Eylül Cuma
17:00 Maccabi Electra - Panathinaikos
19:00 Union Olimpija - F.Bahçe Ülker

27 Eylül Cumartesi
19:00 F.Bahçe Ülker - Maccabi Electra
21:00 Union Olimpija - Panathinaikos

28 Eylül Pazar
17:00 F.Bahçe Ülker - Panathinaikos
19:00 Union Olimpija - Maccabi Electra

'Yönetim uyuma takımına sahip çık' diye bağırasım var F.Bahçe yönetimine. Takım hazırlık kampı geçiriyor, hazırlık maçları yapıyor, onu geçtim bir kaç gündür İstanbul'da gözünüzün önünde idman yapıyor. Ne bir haber, ne bir resim, ne bir bilgi. Sanki Patagonya'da takım anasını satayım. Bu kadar da olmaz cidden. Şu turnuvadaki F.Bahçe maçlarını FBTV'den verseler ne güzel olur diyecektim ama vazgeçtim. En iyisi mi dua edelim, maç skorunu girsinler resmi siteden. Elin İtalyan, Sloven, Rus sitelerinde tırım tırım skor aramayalım.

1 Yorum Var:

Erinc Atilla dedi ki...

birileri bisiler mi saklamak istiyor acaba takimin lider oyuncusu ayrildiktan, camianin en onemli basketcilerinden birine sirt donuldukten, sezon ortasinda alinan ve takimi sirtlayan oyuncunun gidisinden ve sakatliklardan sonra...