29 Ekim 2008 Çarşamba

Trajikomik

''2010 Dünya Şampiyonası finalleri için istenen 5 salondan sadece 2 tanesi hazır. Ufak da olsa organizasyonu kaybetme tehlikemiz var'' demiş sevgili federasyon başkanımız. Zaten bu da olursa, arşa değer belki başımız.

Ama işi bir de diğer taraftan düşününce; bu adamın bu açıklamayı yapmış olması, bu yazının federasyon resmi sitesinde yayınlanmış olması, işlerin iyiye gittiğine bir işaret bence. Şimdi bu açıklamayı yapıyor, 2 sene sonra da ‘Bakııın, ben taa nerelerden nerelere getirdim olayı’ diyecek. Reklamın babasını yapacak tahminimce. Ama kendince.

Yoksa niye birden bu açıklamayı atsın ortaya. Aylardan beri nasıl örtbas ediyorlarsa, yine öyle yaparlardı. Değil mi ama?

1 Yorum Var:

Erinc Atilla dedi ki...

secim oncesi oyunlardan biri daha...klupleri digiturk ve yuksek kur ile avucunun icine alan turgay demirel, kamuoyu destegini de arkasina almak icin, bakin 2010'u kaybetmek uzereyiz, kac senedir bu isin basindayim dere gecerken kervan degistirilmez gelin bana destek verin ben de bitireyim bu isi mesajini gonderiyor...haa olur da kaybedersek...secim sureci gereksiz itirazlarla cok uzadi cok zaman kaybettik diyecektir de, 12 senedir bu gorevin basinda sanirim kendisi...ayrica basketbol konusunda bu ulkedeki bir numarali adam (en tepede yani)...kimi kime ne amacla sikayet ediyorsun ki, yetki sende, guc sende, yaptirim hakki sende...