27 Kasım 2008 Perşembe

Drobnjak Efes İçin İstanbul'da

Ahmet (#21) sağolsun çaktı cepten SMS'i, haberdar etti bu durumdan beni. Belgrad-İstanbul seferindeymiş ve Predrag Drobnjak da aynı uçaktaymış. Sohbet etmişler biraz, Efes'le telefondan anlaştıklarını ve apar topar İstanbul'a çağırıldığını söylemiş Peja. Tahminen ilk geçen de biz oluyoruz haberi. Direkt olarak uçaktan alıyoruz istihbaratı. :) Eyvallah Ahmet.

5 Yorum Yapılmış:

vselcuk dedi ki...

inanamiyorum, koskoca Efes Pilsen , Turk basketbolonun lokomotifi, bu ulke basketbolunun bugunlere gelmesinde ki en onemli etkeni bu ya ... bu kadar mi siradanlasir bir takim yonetimi , gelecegi dusunen degil gunu kurtaran bir takim oldular, bu takimin idari heyeti yokmudur, planlama yapani yokmudur, Drobnjak gecen sene Besiktas a ne verdi ki bu sene Efes e ne versin ,
zaten bu Efes Pilsen hicbir zaman zirveye cikmayi hedeflemedi ki, yukarilarda olayim markamin reklamini yapayim yeter dusuncesi yuzunden Euroleague de zirveye hicbir zaman cikamadi, 2 basarisiz Final Four u basari olarak saymazsak,zaten yillar onceydi o son final four da... tribunlerden seyirci tabii ki kacar, bu kulubun once hedefini en yuksege dikmesi lazim , dusunuyorumda o Naumoski li gunlerde Efes ne mutlu ederdi bizi boylesine siradanmiydi, ama simdi izlerken bile heyecan vermiyor artik bu takim, bu kulup !!

# 21 dedi ki...

Hahahaha eyvallah kardeşim :) Koyduk istihbaratı kaçmaz bizden ; görevdeyken bile Türk Basketboluna hizmet :p

Transferle ilgili yorumum ise ; Efes'te muhtemelen dünkü Real yenilgisinden sonra kayış koptu , bardak taştı. '' Hemmmen şu takıma bir uzun bulun benim canımı sıkmayın ! '' emri geldi ve yana yana '' tecrübeli , yetenekli , bizi , hedeflerimizi , ligi ve Euroligi tanıyan , kolay uyum sağlayacak bir uzun '' diye parmaklar şıklatılmaya başlandı.

Akla da direk Drobnjak ismi geldi. Telefonla görüşüldü , '' Ne istiyorsun kardeşim yıllık ? '' dendi , anlaşıldı.

Drobnjak da benim görevli olduğum Belgrad uçağına geldi , yemeyip içmeksizin tüm uçuşu sırpça bir dergi ve bir bardak suyla devirip apar topar istanbula geldi.

Basket Europe dedi ki...

Drobnjak'ı değil de keşke Pamesa'da fazla süre alamayan Ermal'i düşünselerdi. İkna ederlerdi herhalde, çünkü Matt Nielsen transferinden sonra Ermal'in süresi daha da azalacak Valencia'da...

Erinc Atilla dedi ki...

mike benton'u alsinlar...sermaye takimlarinin en sevdigi is, dusuk ucretle oynayan bizim oyunculara sulanmak...

Burak dedi ki...

şaka olmalı herhalde.efesin artık bu adamla ne işi olabilir? en iyi zamanında bile iyi değildi ki bu adam.