4 Aralık 2008 Perşembe

Antalya BŞB'de Kriz

Antalya yerel basınından takip ediyorum, maddi krizden Antalya BŞB de nasibini almış. Oyunculara 1 Kasım'da ödeme sözü verilmiş ancak 1 aydır paraları yatmamış adamların. Buna isyan eden Mike Green idmana çıkmamış ve olayı protesto etmiş. Doğan Hakyemez idmana gelip 'Sorunu çözmeye çalışıyoruz ama para alamıyorum diye sürekli sorun çıkartacak birileri varsa hemen şimdi takımı terketsin' demiş. Mike Green bunun üzerine özür dilemiş ve yanlış anlaşıldığını belirtmiş.

Dodo gidip yönetimle konuşmuş oyuncularının ihtiyaçlarını karşılayabilecek miktarlarda bir ödeme yapılması için. Ancak yönetim bunu finanse edememiş. Bunun sonrasında söylenene göre Orhun Ene kendi hesabından oyunculara bir miktar para vermiş ve sorunun üstü kapatılmış. Bu kısmı biraz saçma geldi bana. Orhun para babası mı? Ya da Orhun neden veriyor da Dodo ya da başkan vermiyor? Orhun'daki kadar para onlarda yok mu? Yoksa Orhun'daki yürek mi onlarda yok?

Karışık işler işte. Paylaşması bizden, yorumları sizden.

Bir diğer Antalya ekibi Kepez Belediyesi'nde de işler karışık. Sabit Hadzic haricindeki bütün teknik ekip istifasını sunmuş yönetime son maçtan sonra. Hadzic istifa etmemiş. Tahminen tazminatı falan vardır, onu almadan gitmek istemiyordur. Hafif sinsi bir tipi var çünkü. :) Yönetim istifaları henüz kabul etmemiş ama bu hafta sonu G.Saray Cafe Crown maçında yeni bir teknik ekip olabilirmiş Hadzic'in arkasında. Bekleyelim görelim.

1 Yorum Var:

Adsız dedi ki...

Antalyalılar, paranızın nerelere harcandığını merak etmiyor musunuz ?
Bizim paramızla halka sporu sevdiriyoruz bahanesiyle 2 milyon YTL lik takımlar kurulup kaynakların çarçur edilmesi nereye kadar ?