12 Aralık 2008 Cuma

Bundan 8 Sene Önce

Bundan tam 8 sene önce 2000 yılı aralık ayında yukarıdaki resimde gördüğünüz haber düşmüş gazetelere. 'Ve Orhun geri döndü' yazıyor küpürde. Keşke şimdi de geri dönse diyor mudur acaba G.Saray'lı arkadaşlar? Hani şöyle artık eleştirilerin dağ haline geldiği Murat Özyer'in yerine falan. Hazır Antalya BŞB'den de ayrılmışken. Olur muydu acaba?

Bu arada haberde dikkatinizi çekti mi bilmiyorum da dönemin başkanı Faruk Süren salon için girişimde bulunulacağını taahhüt etmiş Orhun Ene'ye. Hangi salon acep sözü geçen? :)

6 Yorum Yapılmış:

dejavu_c dedi ki...

Aslantepe'ye yapılacak salon hangisi olacak ki ? =)

Süren'den sonra 4 yönetim değişti,halen salon projeleri kovalıyoruz ne yazık ki.

Adsız dedi ki...

en cok parasal sorun yasayan kulup )3 buyuklerın ve efes telekom gıbı takımlar arasında) olan besıktas ama tek salonu olan kulup besıktas...galıba bjk yonetımın yıllardır tek yaptıgı dogru akatlar spor salonu:)

cannksk dedi ki...

akatlar bence besiktasa yakısmayan bir salon, resmen vizyon küçüklüğünün göstergesidir. ayrıca sadece m.özyer'in sevilmemesinden dolayı orhun'un getirilmek istenmesi çok saçma bence. orhun en az özyer kadar bu ligin en çağdışı basketbol oynatan adamlarından birisidir.

X dedi ki...

O zamanlar bahsi geçen salon Metin Oktay salonuydu yanlış hatırlamıyorsam.

Adsız dedi ki...

Yalnız Metin Oktay salonu, lig maçlarının oynanabileceği bir salon değildi sanırım. Tek tirbünlü bir salondu diye hatırlıyorum.

Özyer'in başarısız olduğu ortada, onu korumak için söylemiyorum; ama bir Galatasaray taraftarı olarak, Galatasaray sağlam bir yapılanmaya kavuşmadan, Orhun Ene gibi bir değerin de harcanmasını istemem.

Adsız dedi ki...

suan sarıyerdekı metın oktay spor salonunda varmısın yokmusun programına kıralanmıs ulkemızın bır spor salonu suan studyo halınde vay su ulkemın halıne:)