2 Aralık 2008 Salı

Giricek Yine Sakatlandı

Gordan Giricek yeniden sakatlanmış. 10-15 gün diyorlar ama 1 ayı bulur tahminen geri dönmesi. Önce Mersin BŞB maçında kısa bir süre oynamıştı ve sakatlığı nüksetmişti, şimdi de son Telekom maçında nüksetmiş. Düşünüyorum da Telekom maçında Tanjevic ikinci çeyreğin başında aldı Gordan'ı oyuna, yani o çeyreğe onla başladı. Ve F.Bahçe Ülker ilk çeyreği 25-11 önde kapatmıştı. Hani öyle maç gidiyordu da Gordan'ı riske etti durumu falan yok yani ortada. Amatörce bir durum neresinden bakarsanız bakın. Tabii hemen sorular sorulmaya başlanmış haklı olarak; 'Biz bu adamı sakat mı aldık?' gibilerinden.

Öyle ya da böyle, Euroleague'de en kritik maçlara yine Giricek'siz çıkacak F.Bahçe Ülker. İnşallah dendiği gibi 10-15 güne düzelir. Adamı azıcık izledik ama tadı damağımızda kaldı yani resmen. Bu işi ne kadar iyi bildiğini hemen hissettiriyor karşısındakine. İyileşse de ağız tadıyla izlesek.

3 Yorum Yapılmış:

MixBasket dedi ki...

"Giricek yatmaya gelmiş" diye düşünmeye başlıyorum... Sakatlığı doğru olsa bile, bu kadar şanssızlık üst üste gelse bile...

Erinc Atilla dedi ki...

acaba diyorum anil...fenerbahce ulker yonetimi transfer oncesinde onemli bir durumu mu atladi...veya rus ekibi birseylerin farkina vardi, veya kulagina birseyler calindi da mi vaz gecti transferden...bilirsin bizim klupler cok acemice transfer yaparlar..

Her Yol Roma dedi ki...

ikinci bir emre belözoğu vakası mı oldu bus sezon fb zamiasına?