8 Aralık 2008 Pazartesi

Orhun Ene Bıraktı

Antalya BŞB'de koç Orhun Ene görevini bıraktı. Genç koç yaptığı yazılı açıklamada transfer döneminden beri yaşanan problemlerin hala sürdüğünü ve son Beşiktaş Cola Turka maçında bu problemlerin takıma da zarar vermeye başladığını farkettiğini belirtmiş. Başarı için gerekli koşulların ortadan kaybolduğunu da sözlerine eklemiş.

Yaşanan parasal sorunlardan bahsetmiştik burada. Hatta Orhun Ene'nin kendi cebinden oyunculara ödeme yaptığı dedikodusunu da yazmıştık. Dayanamamış, bırakmış gitmiş genç koç. Halbuki güzel bir sinerji yaratılmıştı Antalya'da. Yardımcısı Altar Tunçkol devam eder mi etmez mi bilmiyorum, belki yeni koç o olur. Çıkar kokusu yakında. 1-2 güne kalmaz Dodo bir basın bildirisi yayınlar.

6 Yorum Yapılmış:

Adsız dedi ki...

dogan hakyemez ve cetin yilmaz'li fenerbahce doneminde orhun oyuncu iken cebinden para odemisti. demek ki kaderi koc olunca da degismemis.

Adsız dedi ki...

altar ile devam ediyorlar.. bernard ın da ayrıldığı söyleniyor takımdan..

Adsız dedi ki...

orhun bıraktı demek bence yakısmamıs orhun ene demenızı beklerdım koskoca orhun ene yanı saygılı dusunmek lazım

coach dedi ki...

bende adsız kişiye katılıyorum .orhun ene gibi birine orhun demek saygısızlık

Erinc Atilla dedi ki...

para para para...

mehmet abi'nin gecen hafta yaptigi bir aciklamada, en iyi butce, odenebilir butce'dir lafinin altini cizmek istiyorum...

kriz 2009'da derinlesecektir ulkemizde, o zaman 300 kisiye oynayan multi-milyon dolarlik takimlari gorebilecek miyiz bakalim...

X dedi ki...

Galatasarayın bir saniye bile kaybetmemesi gerekiyor.