14 Aralık 2008 Pazar

Zeki Aksu'dan Çekilme Tehdidi

Dünkü İTÜ-Beykoz maçında yapılan hakem hatalarını bir kaç yerden daha duymuştum. Bugün Beykoz kulübü başkanı Zeki Aksu bir bildiri yayınlamış. 'Maçı İTÜ'den 2 oyuncu yönetse, bundan daha adil yönetirlerdi' diyen Aksu; 2 gün önce oynadıkları genç takım maçında sahada Emin Moğulkoç'u görürken, TB2L'nin en kritik maçlarından birinde B klasman hakemlerinin görevlendirilmesine de anlam veremediğini belirtmiş. Ve şayet hakemlerin bu korkak ve basiretsiz yönetimin kendi emeklerini çalmaya devam etmesi halinde ligden çekileceklerini söyleyerek bildirisini noktalamış.

Açıklamayı yapan kişinin Zeki Aksu olması, insana ilk duyduğunda 'Yine mi' dedirtiyor ama İbrahim Kutluay'ın maçta her pozisyondan sonra hakemlere el kol işareti yaptığını, basket olan pozisyonlardan sonra bile sürekli hakemle oynadığını yazının en başında da söylediğim gibi bir çok maçı izleyen dostumdan duydum, okudum. Tez zamanda bir İTÜ maçına gitme vakti gelmiştir artık. :)

3 Yorum Yapılmış:

Adsız dedi ki...

zeki aksu hala basketbolu futbolla karistiriyor anlasilan. pes dedirtiyor adama...

cannksk dedi ki...

zeki aksunun kendisi çekilse de kurtulsak. umarım çıkar beykoz bir şekilde

Adsız dedi ki...

mactaydım adam haklı yanı hakemler cok kotu yönetti macı,gecen senede hakem hatalarından verdıklerı alpella macı bu mac fln adam artk dayanamamıs patlamıs onuda hos gormek lazım yuregı yanmıs adamın..