29 Ocak 2009 Perşembe

4 Maç + 5000 TL

Telekom maçında oyundan diskalifiye edilen Milan Gurovic'e verilen ceza açıklanmış. Biraz daha detaylandıracak olursak; G.Saray Cafe Crown Antalya BŞB (d), Banvit ve Selçuk (d) maçlarında da Gurovic'siz olacak. Peki pivotlu olurlar mı? Orası şimdilik muamma. Sorsan daha vakit çok ama piyasada da oyuncu yok. NBA'e doğru bir yönelim mi var yoksa?

6 Yorum Yapılmış:

HotSauce21 dedi ki...

bu ceza kesinlikle gurovic'e bu ülkede istenmiosun demektir.hatalı bir hakem kararı sonrası oyuncunun verdiği tepki dahada hatalıdır bu konuda herkes hemfikirdir sanırım ama sorun gerek saha içi gerekse saha dışında bu kadar kolay oyuncu harcamak bence.kendisine yapılan müdahaleye en ufak bi itirazda teknik yapıştırıp yine devam edincede diskalifiyeyi yapıştırmak bence otorite yaratma egosudur.sonrasında gurovic'in tükürmesi tabi kide affedilir bi durum değil ama onu bu kıvama getirenlerinde sorgulanması gerekir diye düşünüyorum.

Adsız dedi ki...

az olmuş 10 maç verselermiş yok artık ya tek suçlu oyuncumu yanlış düdük çalan hakeme ne olcak şimdi ?

atakan dedi ki...

tek suçlu oyuncu değildir, ancak hakeme tüküren ve küfür eden her oyuncu bu şekilde cezalandırılır, benim görüşüm ceza az bile olmuş

Jessie dedi ki...

her hatalı kararda tükürecekse oyuncular, işimiz var.

dejavu dedi ki...

O karardan sonra durumu toparlamak için çalınan düdükler malum.Tekrarda Gurovic'e yapılan müdahaleyi de gördük,pozisyon faul yani.

Fazla,gereksiz bir ceza.

2 maç bekliyordum ben birini zaten oynamadı neyse oynasa da birşey olduğu yok.

youla dedi ki...

Hakemler cezalandırılmadığı sürece bu hakem hataları aynı futboldaki gibi TV den yorumlanmadığı sürece, Turgay basketbol federasyonu bu şekilde davranır. Hatalar ötesi maç yöneten ersan ergüder All-Star'da hakem olur bizde çok konuşuruz :)