31 Ocak 2009 Cumartesi

Bir İkincisi Daha?

G.Saray Cafe Crown'da Atkins'in mide rahatsızlığı nedeniyle yaptığı ABD seyahati bitmiş, kendisi takımla beraber Antalya'da imiş. Bugünkü maçta belki bir ihtimal sahada olabilirmiş. Cüneyt & Milojevic ikilisinin sakatlıkları ve Gurovic'in de cezalı oluşuna Zizic'in yerine herhangi bir adam alınamamasını da eklersek oldukça küçük bir rotasyon olacak Koray hocanın elinde. Gerçi insanın aklına hemen ligin ilk yarısındaki Beşiktaş Cola Turka - G.Saray Cafe Crown maçı geliyor ama bu kez saha avantajı da kadro konusunda daha rahat olanda, bakalım neler olacak. Derbideki sürprize benzer bir sürpriz mi yaşanacak, yoksa daralan rotasyon bir mağlubiyet olarak mı geri dönecek sarı kırmızılılara.

3 Yorum Yapılmış:

Adsız dedi ki...

ben gsliyim ama bu kadar eksik falan ,antalya'ya da çok güzel oran vermişer şimdi bahis oynayacam...duygularımı karıştırmam bu işe :D

dejavu dedi ki...

Atkins oynarsa kazanırız.Oynarsadan kastım 20 dakika civarı süre alması..

Yoksa Murat Kaya ya da Graves ile top getirme durumundayız ki ikisinin de bunu başardığını söylemek zor.Bir de pota altında hoplayan zıplayan atletik uzunlar bize ters geliyor hep bu sene,çünkü onunla boğuşacak uzunumuz yok ne yazık ki.Ricardo Marsh epeyce zorlar içeriyi bence.Cemal'in de nerede ne yapacağı belli değil,faul problemine girmesi de kuvvetle muhtemel işte o zaman işler hepten karışıyo.Polat ve Hüseyin ikilisine kalıyoruz..

Antalya galibiyeti muhtemel sonuç,alacağımız galibiyet ekstra olur bence eğer ki Atkins oynamazsa.

MixBasket dedi ki...

Antalya, Altar Tunçkol ile çıkıştaydı. Galatasaray Café Crown'un eksikleri çok önemli eksikler. Ben Antalya'nın maçı kazanacağı ihtimalinin fazla olduğunu düşünüyorum.