13 Şubat 2009 Cuma

Alex Gordon Röportajı - Ön Hazırlık

Oyak Renault'nun All-Star guardı Alex Gordon ile pazar sabahı bir röportaj patlatıyorum. Ne zamandır boşlamıştık röportaj işini, tekrar bir ısındıralım bünyeyi. Hem TBL resmi sitesinde hem de burada yayımlanacak. Sormak istediğiniz bir şey varsa yorum kısmından yollayın, her zaman olduğu gibi sizin sorularınıza da röportajda yer vereyim. Böyle çok daha keyifli oluyor. Bu arada çok da sağlam bir hikayesi var Alex'in. Bilmeyenler röportajı okurken öğrenir artık.

7 Yorum Yapılmış:

Erinc Atilla dedi ki...

iki tane soru var aklimda...

birinci kardesi ile ilgili...basketbol oynarken, kalp krizinden kardesini kaybetmisti...bunun kendi hayatina olan etkisi, ve bu kotu olaydan sonra nasil basketbol oynama istegi hissedebildigi...

ikincisi ise, kuzeni ralph mims...amerikada kuzenine karsi oynama firsati olmasina ragmen, north carolina state gibi basketbol okulundan ziyade vanderbilt gibi kucuk bir okulu secmisti...simdi turkiye'de beraber oynuyorlar...lgi boyunca gorusme imkanlari oldu mu ?? gunun birinde kuzeni ile beraber ayni takim icin oynamayi dusunuyor mu ??

saLsa dedi ki...

E ama sen o müthiş hikayenin ipucunu vermiş oldun Erinç. :) Öpüyorum seni.

cannksk dedi ki...

hocayı görürsen selam söyle

MixBasket dedi ki...

Kendisini Fener'e bekliyoruz seneye.

- Bursa seyircisini nasıl buluyor?
- Örnek aldığı bir isim var mı?
- Seneye TBL'de mi kalacak yoksa gidecek mi?

Teşekkürler şimdiden

venividivici dedi ki...

İzleyebıldıgım Oyak maclarında topla cok haşir neşir gibi geldı.Yucel Platın mı boyle oynamasını ıstıyor,yoksa oyun stılımı bu?

Adsız dedi ki...

vanderbilt te daha cok 2 numara oynuyordu turkıyeye gelınce yucel koc bır numara kullandı zorluk cektı mı ıkı numara mı oynamak ıster yoksa bır numara mı

Adsız dedi ki...

http://www.draftexpress.com/blog/D-League-Blog/#James-White-Knocking-on-the-NBAs-Door-Again-3106

James White dan haberler