24 Şubat 2009 Salı

Bajramovic Telekom'da

Telekom düşündüğüm gibi bir hamle yapmış. Kyiv'e yönelip Bajramovic'in işini bitirmişler. Yakında Penn'i de alır bir takım kesin. Hayırlısı olsun, bence iyi bir seçim. Winston'ın bölgede Bekir ve Barış var sonuçta bir şekilde gider orası. Dudley'nin yedeği yoktu, yani bana göre yoktu. Asım, Lang ve Wright 5 oynarlar, orada çıkıp 4 numara işi göremezler, ki göremiyorlardı da zaten. Dudley'le dönüşümlü iyi gider Bajramovic. G.Saray da hayırlısıyla açıklasa ya bir uzununun kim olduğunu. Jankunas mı olur, Mensah-Bonsu mu olur, kim olacaksa olsun artık.

6 Yorum Yapılmış:

Erinc Atilla dedi ki...

pops'dan mi bahsediyorsun anil ?? dkv joventut'da oynayan ?? omuzundan ciddi bir sakatlik gecirmisti, sonra noldu takip edemedim fakat, sakatsa neden galatasaray almak istesin, sakat degilse neden joventut satmak istesin sorularinin cevabini bulamamaktayim...

Adsız dedi ki...

Joventut da değil şu an,NBDL'de,iyileşeli de bayağı oldu...

venividivici dedi ki...

pops sakatlıktan sonra gonderıldı su an d-league de sanırım.cok ıyı ortalamaları var acıkcası rakamlardan emın olmamamakla bırlıkte ama mental sorunlarıda oldugu solenıyodu joventutta.yonetımın mental kısmından haberı varmı bılmıyorum pek malum yalan ruzgarı gıbıyız.oyle bı pr. yoksa umarım gelır.

tozlu parkeler dedi ki...

Joventut'la sorun yaşadı ama cidden iyi bir oyuncu. Bizim bu sezon Joventut'la yaptığımız ilk maçta sakattı ikinci maçta ise düzelmişti ama takımdan ayrılmak üzere olduğu için kadroda yer almamıştı.
Galatasaray onunla ciddi ciddi ilgileniyormuş, onu alabilmeleri demek hedeflerinin ne derece büyümüş olduğunun da bir göstergesi olur.

sylvesterr80 dedi ki...

Normal bi adam transfer edemiyecekmiyiz biz yaw, omzu sakat, mental problemleri var..Yonetimde oyuncu arama gibi yetkinlikleri olan birileri yok diye dusunuyorum..Hep isimler uzerıne transferler, sonra adamların kaprisleri ile ugras..Benzer mantık futbol takımında da var.

Erinc Atilla dedi ki...

pops'un nbdl'de oldugunu bilmiyordum...cok iyi bir oyuncu...tabi referansim kendim ve ncaa gunleri...

alan takim fark yaratir da...bu saatten sonra galatasaray alsa, ancak sampiyonluk icin sanslari artar, bi de kimsenin umursamadigi eurochallange da zirveye kadar giderler...

en fazla olacaklar budur...pops, bir sonraki senesini simdiden nbdl'de oynarken tahakkum altina almaz...