5 Şubat 2009 Perşembe

Gitti Stiemsma, Geldi Fobbs

Oyak Renault Greg Stiemsma'nın Kore ligi takımlarından SK Knights'tan transfer teklifi alması ve teknik kadronun da transfere izin vermesinin ardından, ortaya çıkacak pivot açığını hemen kapatmış. Geçen yıl Mersin BŞB formasıyla izlediğimiz Eddy Fobbs'u kadroya katmışlar. Bursa'ya da gelmiş, şayet lisansı yetişirse yarınki maçta sahada olacakmış. Bana sanki bu değişiklik daha iyi oldu gibi geliyor ama yine de beklemek lazım tabii. Greg'in daha oturaklı ve ağır oyununa göre Fobbs'un hoplayan zıplayan, içeriyi karartan ve en önemlisi skora daha yatkın stili Renault'nun işini görebilir.

5 Yorum Yapılmış:

mususi dedi ki...

Daha iyi değil, süper oldu. ligi bilen, daha atletik, daha skorer, savunmada da en az greg kadar etkili. Hani vardır ya gençler ders almalı bu hareketlerden diye,''klüp imkanlarını sonuna kadar zorladık'' tarzında önüne gelen oyuncuya istediği parayı veren diğer heyecan ve hezeyan içindeki yöneticilerin de, Renault teknik ekibinin üç kuruşla elde ettiği başarılarını örnek almaları lazım. önce jo jo sonra Eddy 'Çok güzel hareketler bunlar';)..

MixBasket dedi ki...

Greg dediğin gibi ağırdı ve pek sayı potansiyeli yoktu. Fobbs daha iyi oldu diye düşünüyorum.

maya dedi ki...

Bence de süper oldu... Gerçi Greg' te fena değildi ama Fobbs' un takıma daha yararlı olacağına inanıyorum...

MixBasket dedi ki...

Biraz önce Yücel Hoca, Zübeyde Hanım Hastanesi semalarında tarafımca görülmüştür :D

Adsız dedi ki...

bravo hocam iyi transfer. bizimkiler de gecen gun oneal mims diye bir oyuncu getirmiş nbdl'den, adamın %44 serbest atış ortalaması var bir pf olarak ve biz bu adamı denedikten sonra dış atışlarda iyi olmadığı için göndermişiz. ölüyü diriltiriz de o kadar değil sayın yönetim

bu arada erinc atilla'nın dedesi vefat etmiş ,allah rahmet eylesin

cannksk