7 Şubat 2009 Cumartesi

Pankart

G.Saray'lı bayanların hafta içinde çeyrek finale kalma maçından önce bir grup sarı kırmızılı taraftar tarafından açılan pankart yukarıda. Konuda son durum karışık, kulağıma gelenler kararın F.Bahçe'nin lehinde çıkacağı yönünde. Ha keza kulağıma gelenlerden biri de Zafer Kalaycıoğlu'nun G.Saray yönetiminden açıktan para bile almış olduğu. Hatta Çağlar'ın söylediğine göre hafta içinde bir radyo programında Adnan Polat ve tüm yönetime teşekkür etmiş. Durum karışık, ortalık da karışık. Bakalım tüm bu denklemler sadeleşince geriye ne kalacak?

10 Yorum Yapılmış:

dejavu dedi ki...

''Başta Galatasaray Başkanı Adnan Polat olmak üzere tüm yönetime teşekkür ediyorum. Bana büyük destek verdiler. Fenerbahçe’ye protesto çektiğim için bana 27 Ocak’ta gelen ikinci metinde görevime son verildi. Benim kulüp ile ilişkim kesildikten sonra yaptığım görüşmeler “ayartma” diye vurgulanamaz. Bu tamamen Fenerbahçe’nin büyük ayıbıdır.''


5 şubat günü Radyospor'a yaptığı açıklama diyerek kaynağımızı da yazalım..=)

Arkhe dedi ki...

Galatasaray dik durabilse ve bu mahlukatı takımın başına getirmese o kadar mutlu olacağım ki..

Fenerbahçe'liyim. İlk defa Galatasaray taraftarlarını bir hedeflerinde bu kadar yürekten destekliyorum.

Onursuzun rengi olmaz.

serpil dedi ki...

bir fenerbahçeli olarak pankart açan gs taraftarlarını takdir ediyorum..

Aircanada dedi ki...

Ben hala neden Galatasarayın, sanki başka coach yokmuş gibi bizi aktif olarak çalıştırıken Zafer Kalaycıoğluna teklif götürdüğünü anlayabilmiş değilim..

şahsi fikrim olarak bayan basket takımımızın en iyi yıllarında takım üzerine adete bir el feneri olan Zafer Kalaycıoğlu için(alınan onca şampiyonluğa rağmen) böyle oyunlar oynamaya gerek yoktu.. ama sonuçta haklı çıkan biz olucaz bu davada gibi gözüküyor.. zafer kalaycıoğluda ortada kalır inşallah..

ultracarizma dedi ki...

ben perşembe günü maçtaydım ama bu pankartı göremedim.içeri alınmadı mı acaba?

dejavu dedi ki...

Maçın önemi,olayın kesin olmaması vs sebeplerle maçta açılmadı pankart.

Lebowski dedi ki...

Pankart içerideydi,
ama açılmadı.

Lebowski dedi ki...

Pankartın açılmama nedeni "dejavu" nun yazdığı sebepler değil.

Nedeni koyun-sürü ilişkisinden tümevarım yöntemiyle bulunabilir..

MixBasket dedi ki...

Zafer Hoca, dediği gibi Fenerbahçe ile bağlarını kopardıktan sonra Galatasaray ile görüşmüşse, bu davranış etiktir. İş dünyası bu...

dejavu dedi ki...

Gönülden geçeni görmek istiyor bazen insan işte göremeyince de..

Maçta değildik Perşembe akşamı Sarayın Sultanları olarak.Bir tepki falan değil esasen ama içimizden gelmedi yani bu yaşananlardan sonra ve pas geçtik.'Together we stand..'' pankartındaki gibi bir tepki bekledım açıkcası sizden bilmeyenler için söyleyeyim Yıldız'dan.Ama hiçbir şey olmamışcasına yapılan tribünden sonra kenara çekildiğini söyledikten sonra maç sonrasındaki yazında hemen hemen aynı düşünceleri paylaştığımızı ögrenmem iyi oldu ve sevindim de yalnız olmadığıma.

Haketmiyoruz bunları,o kalabalıktan eser olmayacak yarın belki daha net bir tavır koyabilirz Tarsus maçında.