25 Şubat 2009 Çarşamba

G.Saray'ın Uzunu Tolliver mı?

G.Saray Cafe Crown uzun oyuncu konusundaki çalışmalarını tamamlayıp bir isimle anlaşmış nihayet. Kim olduğunu yarın öğreneceğiz resmi siteden. Benim kulağıma gelen isim Anthony Tolliver. Creighton mezunu, San Antonio'da idi en son. Ocak ayında serbest kalıp free-agent'a düşmüş. Kesin bir bilgi değil, sadece bir duyum. Bu arada Bonsu-Mensah'ı San Antonio Spurs almış. Cibona maçı yazısı mı? O da yarına kalsın, zira kalemimin ucunu iyice açıp da girmek istiyorum... yazıya.

8 Yorum Yapılmış:

A.D. dedi ki...

Anthony Tollive ve Quentin Hosley Galatasaray Cafe Crown'da.Camiamıza hayırlı olsun.

ultracarizma dedi ki...

hosleyi de yanında getirmiş sanırım

Adsız dedi ki...

kulağına gelen isim gsbasket den okuduğun isim olmasın, komiksin vesselam.

saLsa dedi ki...

@ Adsız

Sen daha komiksin vesselam. GSBasket'ten okumuş olsam, GSBasket diye yazardım. Hoş bugün her yerde yazıyor zaten isim ama merak etme duyumu aldığım yer sizin forumunuz değil. Hiç merak etme hatta..;)

Adsız dedi ki...

açıkçası bu isim ilk defa dün gsbasket de telefuz edildi, her neyse yalan söyleyecek halin yok ya..
bu arada hosley de geldi, geçmiş olsun herkese..

saLsa dedi ki...

Oraya da gökten zembille inmedi bu isim herhalde değil mi? Oraya yazana da biri söyledi mutlaka değil mi? Empati yapalım biraz.

Adsız dedi ki...

birçok sayfanın gs haberlerini gsbasket den derlediğini daha önce de gördük, konu başlığını hatırlamıyorum ama sizin de sayfamızda bir konuyla ilgili bir yazınız olmuştu, hatta sayfanızı da orada görmüştüm, sizin bu söyledikleriniz üzerine daha fazla bir şey söylemem anlamsız olur; sonuç olarak kimin nereden duyduğu ve ilk duyduğunun çok da bir önemi yok, önemli olan yaptığımız transferlerle telekom ve ülker in önüne geçmemiz ve finale uzanan yolu rahatlatmamız.

saLsa dedi ki...

Burası birçok sayfa gibi bir sayfa değil ama. Takip ediyorsun diye düşünerekten bunu anlayabileceğini sanıyorum. Eğer ki birinden almışsam bir haber, ya da bir duyum. Bunu yazarım. En yakın örneği, duymadığım bilmediğim bir haber olan ama Haber1903'te okuduğum Haken Demir & Haluk Yıldırım kavgası. Bakarsan posta daha ilk kelimem Haber1903. ;)

Sevgiler.