23 Şubat 2009 Pazartesi

Telekom'dan Madrid'e

Bir ayrılık da Telekom'da gerçekleşmiş. Sezon başında Pana'dan büyük umutlarla transfer edilen ama bana göre bekleneni veremeyen Kennedy Winston Real Madrid'e transfer olmuş. Sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiş ve yerine yeni bir oyuncu bakılıyormuş. Kim olabilir, var mı tahmini ya da fikri olan?

13 Yorum Yapılmış:

BaHa dedi ki...

Varda söylemem :)

Adsız dedi ki...

İsabetli bir karar olmuş;beklentiler ne yöndeydi bilemiyorum ancak Winston Panionios'ta dahi üst düzey oyuncu olmadığını göstermişti bana kalırsa.Verilen onca paraya yazık oldu.Şu an da Telekom'un aciliyetle hücuma çeşitlilik getirecek bir adam alması gerekiyor.Eidson aklıma geldi bir an;)
Not:Sayın Sunter bu takımın başında kaldıkça bu tür değişikliklerin de pek etkili olmayacağını bir an unutup,yukarıda yorum yapma gafletinde bulundum;affola.Sunter de Real Madrid'e gitse keşke de Winston'la beraber benchte oturup Plaza'yı izlese;dönmese filan.İspanyolcası da gelişir.
-yangchonchoi-

Adsız dedi ki...

Abi bu adam Telekom'da bişey yapmıyor Real Madrid nasıl alır ya?

Adsız dedi ki...

duyduğuma göre 3-4 oynayabilen yugoslav ekolünden bir adam bakıyorlarmış. ama bana göre geçen sene takımda yer alan Chris Williams'ı tekrar alsalar iyi bir hamle olur.

Adsız dedi ki...

Kennedy Winston dan Madrid'de patlama bekliyorum..

Ismail Arslan dedi ki...

tyrone ellis

Adsız dedi ki...

kenan bajranovıc gelıyor telekoma...

ercan dedi ki...

Telekom'un Blakney ve Winston'ı neden aldığını aklım almıyor. Elinde para var ve sen bu adamları alıyorsun, hayret birşey.

Bizim Chatman'ı alsalar bu ikisinden daha etkili olurdu herhalde.

cannksk dedi ki...

büyük bir menajerlik başarısı. alabilecekleri maksimum adamı alsalar dahi sonuç değişmez en fazla yarı final yaparlar.hazır gs ile birleşecekler, bekir ve mutlu ile orayı idare edebilirler. bence gerek yok transfere

dejavu dedi ki...

Maliyetli bir isim alınmaz şu noktadan sonra,sene sonu düşünülerek.

tozlu parkeler dedi ki...

Felaket yumuşak bir kadroya sahipler. Ciddi bir revizyona gitmezlerse hiç bir zaman üst düzey işlere imza atamayacak bir takım olarak kalacaklar.

capkin dedi ki...

Madrid atletik oyuncuları seviyor..
Kennedy çok atletikti,Telekomda bu sene iş malesef yok..

Adsız dedi ki...

Telekom Kenan Bajramovic'i transfer etti :)