17 Şubat 2009 Salı

Uslu Şov

Bugün FBTV'deki Potada Fener programının konuğu olmuş Mahmut Uslu. Ve samimi, açık, net konuşmuş. Şu işi ayda bir de olsa yapsak, bir düzene oturtsak ne güzel olur be hacı. Fena mı işte ne güzel bir çok şeyi öğrenmiş oluyoruz rahatça. Neler demiş peki Mahmut Uslu bugün?

Sezon başında Siena'nın 2 oyuncusu McIntyre & Domercant'e transfer teklifi iletmişler ama olmamış. Sonra Green & Smith'e yönelmişler. Smith'le son haftalarda düşen performansı hakkında konuşacaklarmış. İlk başlardaki oyunuyla 'İşte tam aradığımız adam' dedirten oyuncunun son haftalardaki düşüşü acaba bu adam aradığımız adam değil mi sorusunu gündeme getirmiş.

Oyun kurucu arayışları varmış (Nihayet bir resmi ağızdan duyabildik bunu) ama bulamıyorlarmış, bulurlarsa alacaklarmış. Solomon'u geri alma ihtimalleri olduğunu ama onun da NBA'i çok seviyor oluşu işlerini zorlaştırıyormuş. Kinsey'i takımda tutmak istemişler, hatta Türk yapıp onun üstüne takım kurmak istemişler ama NBA engeli orada da karşılarına çıkmış.

Zafer Kalaycıoğlu'nun kendilerini sattığını söylemiş açık açık. İşler yolunda giderken başka maceralara soyunduğunu belirtmiş. A takımındaki görevinden alındığını da eklemiş. Bu olayların sonrasında G.Saray başkanının Murat Özaydınlı'yı arayarak 'Biz Zafer Kalaycıoğlu'nun sözleşmeli antrenörünüz olduğunu bilmiyorduk, benim için bu iş bitmiştir' dediğini, üstüne 'Orada basketbola bakan kişi epey bir tecrübesiz, saçma sapan işler yapıyor' da diyerek kaymaklı bir biçimde sunmuş medyaya.

Bayan takımına da bir 4 numara alma ihtimalleri varmış. Seneye bayan takımı için mutlaka sponsor istiyorlarmış. Ayrıca maliyetleri düşürüp altyapıdan çıkan isimlere yöneleceklermiş. Erkek takımında 6 tane altyapıdan çıkan adam olacakmış mesela seneye.

Bu arada Ömer Onan'ın kupa maçlarında oynayamayacağı, Semih Erden'in de Telekom maçında sahada olamayacağını söylemiş. Kötü haber F.Bahçe Ülker için.

1 Yorum Var:

dejavu dedi ki...

Biri kolpa yapıyor ama kim..