13 Şubat 2009 Cuma

Williams mı? Hangi Williams?

''..Taraftarlarımızı bu önemli maç için yarın BJK Cola Turka Arena'ya bekliyoruz. Kendi salonumuzda rakiplerimizin başarıyla çıkması zor. Yeni transferimiz Williams da oynayacak. Takımda bir sıkıntı bulunmuyor..''

Beşiktaş Cola Turka şube direktörü Hasan Bozkurter'in Efes Pilsen maçı öncesinde Anadolu Ajansı'na yaptığı açıklamadan bir kesit. Yeni transfer Williams derken kimi kastediyor ki acaba? 1,5 ay önce falan denenen ama sonra beğenilmeyip gönderilen Justin Williams'ı mı? Yoksa 1 aydır takımla maçlara çıkan Wesson'ı hiç izlemeyip adını da Williams diye mi hatırlamış? Ya da en son ihtimal Beşiktaş Cola Turka yeni bir transfer yapmış.

4 Yorum Yapılmış:

cannksk dedi ki...

transfer hakkı bitmişti sanırım :)

BaHa dedi ki...

try-out gelmişti zaten belkide imzalamışlardır :)

Adsız dedi ki...

işte boyle basketvolun b sınden anlamayan adamları yonetıcı yaparsan takıma kım gelmıs kım gıtmıs haberı olmaz..acıklamayı yaptıgı kurumda ole dandık bı ajansda degıl bıldıgın devlet ajansı..gecen yıl daha ergın atamanın adını soyleyemıyordu bu yonetıcı..kupa macında hakemlere ettıgı kufurlerı soylemıyorum zaten..yazık besıktasa..basketboldan basarı beklıyoruz ama pazarda lımon satamıyacak ınsanları oyuncusunun kocunun adını bılmeyenlerı yonetıcı yapıyoruz takıma..ıste besıktas basketbolunun halı..

keymark9 dedi ki...

bu biraz bolton'ı rövenşta yenmek gibi olmuş :)