1 Şubat 2009 Pazar

Zafer Kalaycıoğlu G.Saray'da

Dedikodular, söylentiler doğru çıktı. G.Saray'da bayan takımının başına F.Bahçe'den ayrılan Zafer Kalaycıoğlu getirildi. Resmi siteden açıklama gelmemiş olsa da kaynak sağlam. Yarın açıklanır resmi siteden de. Keşke biraz sabretseymişsin be Zafer hoca, hani en azından çok belli olmazdı neden kovulduğun? F.Bahçe yönetiminin Zafer Kalaycıoğlu olayı sırasındaki tavrı, futbol ve diğer branşlar dahil ortaya koydukları en doğru duruştu bana göre. Satan mutlu, alan da mutlu ise problem yoktur ortada. Satmak dedim de bonservis alındı mı alınacak mı tam net bilmiyorum. O konu nasıl çözüldü yarın öbür gün öğreniriz detayıyla. Tek bildiğim 2 hafta sonra Caferağa'da oynanacak olan derbinin hayli renkli geçeceği. Yalnız bana Haydar Kemal Ateş'i destekleyecek olmayı da nasip ettin ya, artık ne diyeyim ben sana Zafer hoca. :)

10 Yorum Yapılmış:

Erinc Atilla dedi ki...

o derbi renkli degil olayli gecer...sonucta gecen sene galatasaray basketbol subesi yagmur damlalari gibi ceza aldi...bu sene fenerbahce basketbol subesinin de bildigim kadari ile 3-4 tane cezasi var...

o mac onemli olaylara gebe...

dejavu dedi ki...

Bugün Ceyhan maçındaydı Zafer Kalaycıoğlu,tribünde.

Maçtan sonra hoş olmayan durumlar yaşanmış soyunma odasında,onlar şimdilik bende kalsın ama onun da sonuçlarını görebiliriz bu önümüzdeki günlerde.

Bonservisi sormussun..Haydar Kemal Ateş'e lisans çıkartılamamış Zafer Kalaycıoğlu'nun durumu net olarak belirlenemediği için,bu nedenle atılmış bir imza yok yani atılsa da bir geçerliliği yok o nedenle resmi açıklama gelmedi henüz.Yarın akşam saatlerinde imzayı atıcakmış,federasyonla görüşüldükten sonra.

Adsız dedi ki...

Fenerbahçe taraftarının her sene derbilerde caferağada bayan basketbolculara neler yaptıkları belli ... Ayıp lafı gerçekten hafif kalır daha anlamlı kelimeleri su an içimden söylüyorum..

serpil dedi ki...

sözleşmesi devam eden bir hocayla görüşülmesi ne kadar etik acaba?
neyse biz fenerbahçemizin arkasındayız zafer hoca sana güle güle bi daha gözükme bize..

ultracarizma dedi ki...

galatasaray taraftarı olarak cem akdağ'ın kesinlikle zafer kalaycıoğlu'ndan daha iyi bir koç olduğunu düşünüyorum.bu nedenle "alan" olarak memnun değilim.

youla dedi ki...

Lisansı çıkartılmadan sahaya nasıl sürülmüş haydar kemal ateş? bence alış satış bitmiştir. zafer hoca fener camiasından ayrılıyorsa demekki arkasında çok büyük sebepler var. para değil ise neden full akbil yemek sigortaya koç getiriyorsun? sormak lazım

Tarjeta Amarilla dedi ki...

Bugun de Pondexter haberleri cikti yazili basinda...Hayirlisi, ZK ile CP23'un iyi iliskileri var evet ama CP23 Gs'ye gider mi, iste o zor gorunuyor bana...

coach dedi ki...

cappie gecen c.tesi istanbuldaydı hatta ben gördüm bende düsündüm hemen acaba gs ye mi gidyor filan diye ama yanımdaki arkadaslarla fikrimi paylasınca zor bir olasılık oldugunu farkettim

murarty dedi ki...

@Adsız
'Dinime küfreden müslüman olsa.'

dejavu dedi ki...

Federasyon Kalaycıoğlu ile alakalı dosyayı karara bağlamış bugün.

Resmi açıklama gelmedi henüz ama bizi zor durumda bırakanlar utansın ve mümkünse gitsin artık diyorum.Çıkan karardan sonra bakalım ne yüzle çıkıp açıklama yapabilecekler..