25 Mart 2009 Çarşamba

Düello

2006-07 sezonu, Beşiktaş Cola Turka - M.A. Selçuk Üniversitesi maçı. Reese ve Bora adam dövmeye gelircesine yaklaşıyorlar birbirlerine. Göz göze gelmişler, birbirlerini bir düelloya davet ediyorlar sanki. Ya da sadece basit bir guard savunması. :)

5 Yorum Yapılmış:

Adsız dedi ki...

bora sancar o maçta devre arası darthez'den dayak yemiş diye duydum. reese'nin üstün yürümüş ama kendi takım arkadaşından dayak yedi söylentisi var..

Adsız dedi ki...

Yok bu göründüğü gibi sıradan bir gard savunması değil o sezon Bora Reese ile Tofaş dan kiralık gitmeden öncede karşı karşıya gelmişti. En iyi performanslarını hep bize karşı göstermişti ve Reese 'de epey zorlamıştı. Aynen dediğin gibi bir birlerini dövecekmişcesine bakıyorlardı.

Ama ne oldu gel zaman git zaman yollar Aliağa'da kesişti şimdi aynı takımda kardeş kardeş oynuyorlar :)))

Erinc Atilla dedi ki...

pek kardes kardes oynadiklari da soylenemez, gecenlerde bornova belediye ile yaptiklari hazirlik macinda (zorla da olsa aliaga kazanmisti) bora sancak basta teknik heyet olmak uzere herkese duz gitmis diye bir soylenti gelmisti kulagima...

Adsız dedi ki...

Bu arada evet o maçın devre arasında Darthez le tartışma çıktı ve Selçuk koçu ikisine benchden kovdu. İkinci yarıda oynamadılar.

Bornova maçında anlatılanlardan sonra Bora Sancar'ın asabi olduğuna karar verdim en büyük sebep oymuş galiba :))

Alperen Kaplan dedi ki...

O zaman da başta Cengiz Abi vardı,bir adam karakterli oldu mu böyle oluyor...