12 Nisan 2009 Pazar

Dünya Derbisi

Bu mudur 1 haftadır beklediğimiz dünya derbisi? Futbol harici her şey vardı sahada. Akşam akşam midem bulandı izlediğim adı futbol olmayan şeyden. Maçın tek güzel şeyi şu resimdir herhalde. Muazzam, çekenin ellerine sağlık, yaratıcılık bu, fotoğrafçılık bu.

5 Yorum Yapılmış:

Her Yol Roma dedi ki...

http://heryolroma.blogspot.com/2009/04/derbi.html

' baha ' dedi ki...

bambaska bi sey oynandi zaten bugun. cikan olaylar paf macinda olsa, gencligin-tecrubesizligin verdigi sinirleri kontrol edememe durumu var deriz ama bu koca adam(!)ların cogu milli takim oyuncusu, kampa gidip ayni odada kalicaksin, ayni masada yemek yiyceksin. oturup ayni masada raki iceceksin. gercekten anlayamiyorum bazen insanlari.

tozlu parkeler dedi ki...

Adnan Polat'ın maç sonrası çıkıp Fenerbahçenin'de Galatasaray'ın da önü kesilmek isteniyor açıklaması rezaletin üzerine dökülmüş sos oldu.
Şu her başarısızlıktan dış etkenleri sorumlu tutma hastalığını bu kez Fenerbahçe'yi de kendine yandaş ederek sürdürdü ama bu kez komik duruma düştü.
İki takımın da bu tükenmiş haline bakarsak federasyon tüm birimleriyle çabalasa bile bırakın önlerini kesmeyi,ikisinden birini bile potada tutmayı başaramadı.

Adsız dedi ki...

burda bir yanlışlık yok mu? carlos ve lincoln utbol hayatlarında sanki hiç kavgaya bulaşmamış, hiç numaradan kendilerini yere atmamış, yerde dakikalarca kıvranmamış gibi olan biteni uzaylı edasıyla izliyorlar. ortada komik ve eğlenceli bir olay yok. gülmek yerine yatıştırmaya çalışan ve kendilerini de riske atan yasin ve hakan balta gibi adamlardır asıl takdir edilmesi gerekenler, carlos ve lincoln gibi umurumda mı dünya dalgacıları değil

Adsız dedi ki...

adamlar profesyonel ama bu görüntü gercekten sinir bozucu...olaylar çirkin ama başlamış bir kere ve tüm türkler birlik olmuşken milyon dolarlar kazanan!!! ve 2 sezondur hiç bir şey oynamayan lincoln ve carlos'un bu sözde umursamaz tavırlarını düşünmesi gereken takım arkadaşlarıdır..!