16 Nisan 2009 Perşembe

Oscar Torres Telekom'da

Oscar Torres Telekom'da imiş. Bizim basında haberi çıkmadı ama Venezuella'lı oyuncunun eski takımı Snaidero Udine'nin resmi sitesine şu şekilde düşmüş haber. Telekom Kennedy Winston'ın yerine adam arıyordu eyvallah da El-Amin'in de takıma katıldığı düşünülürse şişti de şişti kadro. Ercüment Sunter doktordan unutkanlık hastalığı olmadığına dair bir rapor mu aldı acaba da Telekom bu kadar şişirdi kadroyu. Yoksa bildiğimiz Ercüment Sunter boğulur gider bu kadroda. Bu yıl -özellikle de son dönemde- performans patlaması yaşayan Bekir'e de üstü kapalı bir mesaj var sanki burada. Ağzınla kuş tutsan 3 numarayı sana teslim etmeyiz gibilerinden.

Kariyerinde NBA var, 2007 yılında Avrupa devi CSKA var, yaş 33, tecrübe had safhada, bu yıl ki Udine performansı da şurada. Hayırlı olsun diyelim Telekom'a.

9 Yorum Yapılmış:

Alperen Kaplan dedi ki...

Udine'nin lig sonuncusu olduğunu atlamayalım.

Bu arada bizim basındakilerin yaptığı iş farklı Anıl Abi,herifler gsbasket e antu ya girip taraftar temennilerini transfer haberi olarak yazmak dışında bişey mi yapıyorlar sanki?

24 Saniye dedi ki...

Türk Telekom'a akıl sır erdiremiyorum açıkçası. Bu kadar kalabalık kadro ile düzgün bir kimya oluşturabileceklerini pek sanmıyorum. Al-amin geldi yakın zamanda; ne oldu?

Hem dediğiniz gibi Ercüment Sunter'ın de mevcut kadroyu verimli kullanabileceğini düşünmüyorum.

mustafa taha dedi ki...

Torres'in TT'de 3 numaradan ziyade 4 numara gibi oynatılması ihtimali daha fazla. Şutu olması TT'nin işini kolaylaştırır. Aama bu takıma LeBron James'i de koysan Ercüment Sunter olduğu sürece bir cacık olmaz...

atakan dedi ki...

tam 3 numaradır torres, ne 2 oynar ne 4, ayrıca Erwin Dudley'de Türk statüsünde oynamaya başladı, Torres Telekom'un 5. yabancısı oldu.

Sheed dedi ki...

oscar torres?

şaka mısınız? bi bütçe nasıl yanlış kullanılır sorusunun cevabı nettir artık: telekom

Adsız dedi ki...

Telekom hala doğru hamleleri yapamıyor. Bu yumuşak oyun felsefesiyle transferler işi çözmeyecektir.

mustafa taha dedi ki...

@atakan

O zaman Messina adamı yanlış kullanmış zamanında :)

Adsız dedi ki...

cska'da 4 numara oynadığı maç hatırlamıyorum, 2001 senesinden beri Cksa'yı ve Euroleague takip ediyorum.4 numara oynadığını giç görmedim.

HotSauce21 dedi ki...

2006-2007 sezonunda takımın 3 numarası olan David Vanterpool sakatlandığı için CSKA kadrosuna dahil edilmişti.Wanterpool'dan beklenen boş şutlarda takıma destek olup 3 numarada azami katkı sağlamak olduğu için piyasada fizik ve teknik açıdan ona en çok benzeyen isimlerden biri olan Oscar "El Nino!!" Torres tercihi çok şaşırtmamıştı herkesi.