22 Nisan 2009 Çarşamba

Prensip

Ahmet Dedehayır bugünkü Fanatik gazetesinde çıkan röportajında (röportaj da Yalçın Dümer imzalı) prensipleri olduğundan bahsetmiş, bu prensipler ışığında Fenerbahçe'den hiçbir oyuncuyla ilgilenmeyeceklerini, hatta teklif dahi götürmelerinin mümkün olmadığını söylemiş. E be kuzum, sen değil miydin Fenerbahçe'nin sözleşmeli koçunu Florya'da idmana çıkartan, deplasmanda takım benchinin arkasında oturtan? Nerdeydi prensipler o zaman? Yoksa taze bir prensip mi bu?

3 Yorum Yapılmış:

dejavu dedi ki...

Prensibe bak hizaya gel. Fenerbahçe'den oyuncu almayacaksın, teklif dahi etmeyeceksin ha? Fenerbahçe kongre üyesi Şaziye'yi de takıma ben alıp,#7 numarayı verdim zaten. #7 numaranın sahibini hiçe sayarak, bizim gözbebeğimiz gibi baktığımız ismi yoksayarak.

Kalaycıoğlu'na falan hiç girmiyorum, ayrı rezillik oralar. Avrupa kupası kazandım bir de üstüne Fenerbahçe'ye nefret dolu sözler söyleyip taraftarın gönlünü kazanırım derdinde Dedehayır ama unutmadık yazılı açıklamasını, bırakıcam dedi sözünde durur umarım.

Herkes gider Ahmet kalır..

24 Saniye dedi ki...

Eğer bu bir prensipse ve prensipli olmakla da övünülüyorsa, ben de basketbol yöneticisi olmak istiyorum. Buradan bakınca çok da zor görünmüyor.

Lebowski dedi ki...

Önce röportajı yapana bakıp, sonra okumadan sayfayı çevirmek gerekiyor bu tip zamanlarda.

Şube koltuklarını ipotek etmişiz, böyle karaktersiz adamlara, yanalım da ona yanalım.

Prensiplerini, cartını, curtunu bilemem ama, bu taraftara bir daha yapacağı ilk yanlışta, korumalarla değil, çevik kuvvetle gezmesi gerekecek.