17 Nisan 2009 Cuma

Solomon Sahada

Ve hasret bitti. Vidmar'ın sakatlığı nedeniyle maç kadrosuna alınan Solomon, Green'in ilk çeyrekte 2 faule ulaşmasıyla birlikte kendini sahada buldu. Seni yeniden izleyebilmek pek bir güzel be Solomon. Gerçi İlker 2 tane üçlüğü yasladı hemen karnına ama olsun alışır, toparlanır, kral o sonuçta. Ne derler? Varlığı yeter.

Leroy Hickerson da öyle bir smaç vurdu ki Ömer Aşık'ın üzerinden ilk yarıda, aman aman. İnsan insana yapmaz öyle muamele. Yakalayabildiğim kadarıyla smacın fotoğrafı yukarıda. Ama bakmakla olmaz, seyretmek lazım. Derken Solomon ilk sayılarına kavuştu maçın ikinci yarısında yolladığı üçlükle.

17 Yorum Yapılmış:

Da Vinci dedi ki...

21 dakikada 8 asist. Hiç fena değil :))

kenz dedi ki...

Mutlu Akü Selçuk:53 Fenerbahçe:97

2.çeyrek sadece 8 sayı farkla bitmişti halbuki.Fakat 2. devre 13 dakikada yaptığımız 7-42'lik manyak seri ile ezip geçtik.

Gelelim Solomona:21 dakika süre aldı. Maç boyu sadece 3 kez şut kullandı ve 9 sayı üretti.3/3 üçlük.Daha da önemlisi ayağının tozuyla 8 asist.Nerdeyse DD yapacakmış kerata

Adsız dedi ki...

bu sitede iyice fenerbahçe taraftar sitesi gibi oldu.ne zaman açsam fenerbahçe haberleri,fotoğrafları.salsabasket mi? yoksa fbübasket mi?

keymark9 dedi ki...

9 sayı 8 asist. kralın dönüşü...

aea dedi ki...

Solomon'u devre arası çağırdık foto için bir kez bile bakmadı yüzümüze. Çıkışta da yangından kaçarmış gibi otobüse bindi. Kral olmak böyle bir şey galiba.

Maç hakkında da diyecek bir şey yok. Kalite farkı...

O smaç ise dillere destan. Yaklaşık 3-4 metre uzağımızda oldu. Ömer Aşık falan bir şey yapamadı. Bir videosunu bulup izlemek lazım.

saLsa dedi ki...

@ Adsız

F.Bahçe sitesi burası. Hı hı. Hey Allah'ım ya. Sen sabır ver.

Adsız dedi ki...

@adsız
Gs basket olsaydı daha çok hoşuna giderdi dimi!!!Yazık maç başlığında bile fenerbahçeden konuşulmasına tahammülünüz yok..

Adsız dedi ki...

Hickerson'un smacı neydi öyle akıllara zarar gerçekten tehlikeli oyuncu

scragnoth dedi ki...

bence de fenerbahçe maçı ve solomon'un ilk maçının başlığında galatasaray'dan ya da beşiktaş'tan konuşmak lazım.

sürekli izliyorum şu blogu ve gayet objektif. ayrıca bloglar bireyler tarafından yapılıyor ve bu bireylerin takım tutma özgürlüğü de var. isterse objektif de olmak zorunda değil çoğu blog'da olduğu gibi. beğenmiyorsan girmezsin. her blog için geçerli bir kural bu.

capkin dedi ki...

Solomon asistlenerek geleceği belli idi..

TBL diğer avrupa ülkelerinden ayrılıyor..
Ben İtalya ve İspanya liglerinin haftalık top10 larını izlemeden duramam..Kayıt alıyorlar muhakkak..
Türkiye'de göremediğimiz muazzam smaçlar oluyor..
NBA ile kapışacak cinsten..
Hickerson'un vurduğu öyle böyle değil..
Aynı şekilde Fenerli Smith'in burda kötü kalitede olsa izlediğimiz smacıda ona örnek..

Serdar dedi ki...

Maçtan önce Ömer Aşık ısınırken verdiği bi pas suratımda patladı:) Afacan çocuk edasıyla sırıtp ösür diledi, görürsün sen dedim de lakin bölesi bişeyin başına gelmesini ben bile beklemiodum 8 metreden hızını alarak pistten havalanan hickerson sakızı panyanın üstüne yapıştırmasada Ömer+Green gibi bi yükseklikten topu patlattı adeta, küçükken evde duvara asılı minik potalarda evde yapılan smaçları hatırlattı, gerçeğine tanık olabilmek çok büyük bir lütuf idi, taraflı tarafsız salonda herkesi şekilden şekile soktu, inanılmazdı.

Adsız dedi ki...

burası fbü sitesimi diye yorum yazan bendim.bir arkadaş gsbasket olsa daha iyimi olurdu diye söylemiş.ben ne gs ne bjk nede fb liyim.yalnız gereğinden fazla fener haberi var.gereksiz fotoğraflar,mesela basden-clark-solomon fotoğrafı.arşivden çıka çıka o mu çıkıyor??salsabasketi gerçekten bir basketbol sitesi olarak görmek istierdim...

Adsız dedi ki...

kardeşim nostalji köşesinde istediğin takımın istediğin oyuncusunun fotosu var illahaki bu siteye gireceksin diye boğazını sıkmıyoruz senin beğenmiyorsan girmezsin bu kadar basit sen girmeyince salsa birşey kaybetmez merak etme ayrıca bunlar site değil blog blogun anlamını bir kavra önce
haa bundan sonra arşivden senin istediğin fotoyu çıkartır anıl abi
insan bu kadar kıskanç olmaz yaaa

Adsız dedi ki...

Neyi kıskanacağım fenerin 15 tane lig şampiyonluğu var onumu kıskanıyorum dimi.anladığım kadarıyla sende siteyle yakından ilgili değilsin.yani söylediklerim senin için geçerli değil,yani senin cevap yazmana gerek yok,boşuna yormuşsun kendini.ayrıca bende daha önce blog işleriyle uğraştım,siteyle blogun farkını biliyorum.

saLsa dedi ki...

@ Adsız

Burada hiçbir takıma ayırım ya da torpil yapılmıyor. Arkadaşa laf etmişsin blogu pek takip etmiyorsun herhalde diye ama asıl sen takip etmiyor gibisin, bu blogda ne arşiv fotolar çıktı da hiçbirinde F.Bahçe yoktu, son sayfada Solomon'un gelişi ve o akşam gözüme çarpan Basden & Clark fotosu üstüste gelmiş diye mi bu rahatsızlığın anlayamadım. Biraz blogun geneline göz gezdirirsen, yaklaşık 1000'den fazla post var, neyin ne olduğunu görürsün.

Ne garip memleket ha. F.Bahçe'li olduğumu kendim alenen yazmadan önce, fanatik GS'li olduğunu blogda bu kadar belli etme diye eleştiri mailleri, yorumları alıyordum, şimdi de böylesi çıktı.

Kolay gelsin, iyi seyirler.

Adsız dedi ki...

yahu bu Leroy Hickerson'un smacı nasıl bişeydi öyle videosu olsa da izlesek

CaRtMaNtR dedi ki...

yakında bu nasıl basketbol blogu hep basket hep basket var diyede eleştiri gelse şaşırmam. hem fenerbahçe oyuncusuda olsa Solomon gibi adam lige geri dönmüşse o maçın haberi illaki olmalı bencede