29 Mayıs 2009 Cuma

Aliağa'da Yeni Sezon Planları

Sezonu mucizevi bir hikaye ile ligde kalarak bitiren Aliağa Petkim'de takımı yeni sezonda da Murat Aşkın çalıştıracakmış. 3 kaliteli yabancı alıp eldeki yerli kadrosundan da ilk etapta Berkay, Hakan, Ceyhun, Eren ve Reha'yı tutmak amacındalarmış. Hakan'ın ve Berkay son maçlardaki Türk işi kadroda yaptıkları işlerle güzel birer sözleşmeyi hak etmişlerdi zaten. Fatih Solak konusunda ise pek de niyetli değilmiş kulüp. Zaten o da başka bir yere kapağı atmak niyetindeymiş. Banvit ve Beşiktaş Cola Turka kulağıma gelen ilk duyumlar Fatih adına. Bir de Petkim tarafından gelen bir talep varmış. 'Geçen sezon bizi rezil ettiniz, bu sene yönetim bizde olsun, paralar tıkır tıkır ödensin, işler aksamasın' gibilerinden bir şeyler söylemişler. Haksız da değil adamlar.

3 Yorum Yapılmış:

Adsız dedi ki...

petkimden açıklanan bütçe de 2 milyon lira anıl, istersen editle

cannksk

Adsız dedi ki...

Beşiktaş'ın gelecek sezon planlarıyla ilgili Fatih Solak dışında duyduğun bir şeyler varsa onları da paylaşırsan çok sevinirim.

Adsız dedi ki...

ama dogru soluyor hakan ve berkay cok hakettıler hakan 5 yıldır orda ve alıaga taraftarıda kendısını cok sevıyor. ıyı bı sozlesmeyı hakkettıgını dusunuyorum ! petkımın yonetımı alması bır bakıma ıyı olur bu sefer paralar aksamaz kımsede uzulmez !!