11 Mayıs 2009 Pazartesi

Kayseri & TBL

Kayseri'nin bir türlü salon inşaatını halledemeyen Antalya'nın yerine 2010 Dünya Şampiyonası'na evsahipliği yapacak olması yüksek bir olasılık gibi duruyor orası tamam ama asıl şimdi kulislerde dolanmaya başlayan dedikodu daha bomba. Kayseri'nin TBL'deki takımlardan birini satın alma yoluyla TBL'ye cumburlop dalma ihtimali varmış. Bunun için Aliağa ve Bornova yoklanıyormuş ama Aliağa'nın yola devam edeceğini duydum ben. Bu şartlarda ligin sürpriz misafiri Bornova'ya dönüyor tüm gözler. Kesin bir şey yok elbette ama ateş olmayan yerden de duman çıkmaz hani. Ki zaten Trabzon da bu tip bir olay için sağlam bir zemin etüdü yapmakta. Bekleyelim görelim bakalım, ilerleyen günler neler gösterecek.

7 Yorum Yapılmış:

MixBasket dedi ki...

Kayseri halkını basketbola yönlendirmek çok mantıklı bir iş olur. Basketbolumuzun ülkede daha çok gelişmesi için.

Adsız dedi ki...

kayseri halkı kayserimeysu turabi dönemlerinden az çok anlıyodurda basketboldan ama bornovayı verirlermi bilmem

cannksk dedi ki...

bornova satılmaz da aliağa gider büyük ihtimal

Adsız dedi ki...

"Ligin ikinci yarısında yaşadığı ekonomik sıkıntılardan dolayı yabancı oyuncularıyla yollarını ayıran ve kümede kalmayı da son hafta garantileyen Aliağa Petkim’de yeni yönetim, Beko Basketbol Ligi’nde devam kararı aldı."

Adsız dedi ki...

kayseri meysu vardi eskilerde ona ne oldu, kapandi mi komple . Uzun zaman oldu takip etmiyeli ama isterim sahsen kayserinin tbl de olmasini..

thunderbird dedi ki...

kel başa şimşir tarak; madem çok meraklılar basketbola kursalarmış bir takım.

tarski dedi ki...

kayseri tbl'e gelir mi bilmem de, antalya'nin yerine 2010'a ev sahipligi yapmasi oldukca sacma geldi bana...