9 Mayıs 2009 Cumartesi

Selçuk Üniversitesi Düştü

Bursa'dayız, ayağımız Renault'ya yine uğursuz geldi. Şutlarda müthiş yüzdeli başladı Renault, Kepez de ısrarla içeriyi kullandı. Sonra Renault zone'a dönüp şutları da sokmaya devam edince fark açıldı, üçüncü çeyrekte 20'ye kadar çıktı. Ama Fitch'i unuttular. Abi yok böyle bir şey. Hayvani bir performansla sıraladı üçlükleri, fark kapanmaya başladı. Traktör ve biraz da hakemler devreye girince Kepez aldı gitti maçı. Daçka Play-Off'u kapmış. Aliağa Erdemir maçından kritik bir galibiyet çıkarınca Selçuk Üniversitesi TB2L'nin yolunu tutmuş.

Yazacak çok şeyim var, hele bir İstanbul'a döneyim, ya da şöyle bir kafayı rahatlayayım, dolduracağız buraları. Sadece 'İyi oldu' diyorum ve gerisini sonraki posta bırakıyorum.

10 Yorum Yapılmış:

Adsız dedi ki...

Kulüp kapanır...

vakilinchuk dedi ki...

Aliağa'da yırtmış,hey maşşallah.İzmir sporunun her branşta altın yılı,sanırım tek eksiğimiz süper lige bir takım,Altay yada Karşıyaka play-off'ta,biri gelirse tam olacak.O değil,Ksk play-off'a kalaydı keşke.

Fitch çok acayip bir adam ama.Fitch'li Traylor'lı kadroyla oralara düşmeleride garip...

Adsız dedi ki...

Helal olsun Kepez sana!!

Adibelli dedi ki...

Aliağa sadece türk oyuncularla ve koçu ayrılmasına rağmen ligde kalmayı başardı. Spormax yada skyturk'den biri bu maçı vermeliydi. Onlar bunun yerine sonucu neredeyse belli olan fener-ksk macini vermeyi tercih etti.

capkin dedi ki...

Taraftar bakımından kötü oldu Selçuk Konya..
İbekwe hemen kapılmalı..

Fitch yüzümü kızartmadığı için selamlarımı söylüyorum..
Türkiye ligine en uygun skorer..

Lofton ilk yarı şu anda 6/9 Efese karşı.

BaHa dedi ki...

Hakemleri soracaktım bende :)
Rüstü Nuranı gorunce aha demistim zaten. Arastirin bakın Kepezin kac macini Rüstü Nuran ve Keseratar yonetmis ... Federasyonun istedigi oldu. Arada olan Selcuga oldu.
Mete Babaoglunun gelecegi soylentileri bile yetti :)

Adsız dedi ki...

Oha falan olduk biz de Anıl ile Fitch konusunda... Maçta seyir zevki muazzamdı. Anıl, sana da çok teşekkür ederim; unutamayacağım günlerden biriydi.. Seneye de inşallah tekrarlayalım diyorum..

MixBasket

Adsız dedi ki...

bunun hakkı bu değildi yaa... selçuk üni bunu haketmedi... her maça gelen 4000-4500 kişiye yazık oldu... Ibekwe'ye yazık oldu... ilker'e yazık oldu... yazık oldu da oldu yani...

Adsız dedi ki...

konyanın dusmesıne cok uzuldum.gecen sene gemi kaptanı mete ve sisko oglu umut yenice bile lligde tutmustu bu takımı bu sene onlar da yoktu acaba play off olurmu dedim ne yaptılar mutlu demiri aldılar eeeeeeee,o zaman dusersin abicim kimse kusura bakmasın.

Adsız dedi ki...

selçuk üniversitesi büyük ihtimalle kapanacaktır bu güzel kulübün tarihe gömülmesi gerçekten üzücü olur