21 Haziran 2009 Pazar

Boris Antalya'ya Menajer Oldu

1975 doğumlu olan ve Koraç Kupası görmüş tecrübeli oyuncu M. Kemal Bitim bu yıl genç ve dinamik bir ekip kurmak amacında olan Altar Tunçkol'un saha içi planlarında yoktu. Ancak genç koç ondan ve tecrübesinden bir şekilde yararlanmak istiyordu. Bu nedenle Dodo'nun da gitmesiyle -gerçi Dodo tam bir CEO konumundaydı ama- boşalan menajerlik koltuğuna onun kadar yetkilerle olmasa da Boris oturtuldu. Teknik menajer oldu. Örnek verecek olursam, Karşıyaka'daki Nihat Mala gibi işte. Benchte olacak. İdari işler ise idai menajer olarak Burak'tan (Uysaloğlu) sorulacak. Bir de transfer haberi var Antalya'dan. Beşiktaş Cola Turka'nın genç oyuncularınan Azmi Turgut ile anlaşmışlar. Siyah beyazlı takımda babadan torpilli Arın Soğancıoğlu'nun bile önüne geçirilmeyen genç oyuncu için iyi bir fırsat olabilir bu. Ayrıca bir ara gündemde olan, sonra vazgeçilen Polat Kaya'ya da yine yönelinmiş durumda. Ki bence de çok mantıklı.

2 Yorum Yapılmış:

tayfun tufan dedi ki...

Daha önce Beşiktaş ın yeni sezon planlarında bahsettiğim gerçekleşti..mehmet yağmur da gider Azmi turgut da demistim.. yanılmamışım..alt yapıdan da genc gelemez bu sene yetenek cikamaz gene.. Daha onceki 4 sene olduğu gibi benc te yer almak kolaylaştı sevgili beşiktaşlı oğulcuğa...
Bravo Azmi Turgut besiktaş sevgisi 3 yıl sana sabır verdi. dayanıklılık ve mücadele azmi.. isminle özdeş bir kartalsın sen.. Yolun acik olsun. ve hersey artik senin elinde .
Birgün heryer senin olacak sadece benc te değil ,ilk beşte seni göreceğimizi biliyoruz.
Seni hasretle herzaman kartal bakışlarınla ve o azminle içimizde yaşatıp, Beşiktaşımızda hakettiğin seviyede seni tekrar bağrımızdan yetişen gerçek bir beşiktaş lı olarak emekli edeceğiz...

Adsız dedi ki...

Arın Soğancıoğlu ve babası Ertunç Soğancıoğlu orda olduğu sürece Beşiktaş da altyapıdan çıkmış olan gençlerin en ufak bir şansı yoktur.