26 Haziran 2009 Cuma

G.Saray'da Chuck Davis Tamam

G.Saray Cafe Crown'un Chuck Davis ile ilgilendiğini yazmıştık 3 gün önce. Transfer çok çok çok büyük olasılıkla bitmiş. Yakında resmi duyuruyu yapacaklarmış. Artı olarak bir de ismini henüz öğrenemediğim bir Bosman oyuncuyla anlaşmışlar. Onla ilgili bilgiyi de öğrenince paylaşırım. Geçen seneki yabancılardan da kalan olmayacak büyük ihtimalle. Tolliver, Hosley, Atkins kesin yoklar da Graves & Milo da olmayacaklarmış %90.

11 Yorum Yapılmış:

Adsız dedi ki...

antonio graves in sözleşmesi devam ediyor diye biliyorum ama diğerleri yolcu

Master-of-Space dedi ki...

Sil Baştan yapmaktan yorulmadı mı bu galatasaray artık. İki yıl üst üste istikrar yok. Her sene tüm yabancılar değişiyor.

Adsız dedi ki...

hadi hersene yeni yabancılar almayı istikrar olarak seçtin diyelim.peki bu graves'i nasıl bırakırsın anlamam.adam defans yapıyor,sut atıyor,mücadele ediyor,sorun yaratmıyor daha ne beklersinki bir oyuncudan yani sanırsın ki gs alt yapısından yetişmiş.Ama yönetici olmak tuhaf birşey demekki.

KEREM dedi ki...

Vizyonun olmadığı yerde istikrar ve başarı beklemek de imkansız tabiki. Transfer koçun ve yardımcısının elinde şu anda. Basketbolcuları tanıyan tek isim onlar. Başka da yok. Kafa kafaya verip alacaklar yabancıları.

Bu sene 5. olabilsek iyi.

Adsız dedi ki...

Davis gelirse Galatasaray Aliağa'ya bonservis ödeyecek mi ? Normal şartlarda ödemesi gerekiyor ama geçen yıl Aliağa oyuncuya karşı maddi yükümlülüklerini yerine getirmediği için oyuncu serbest kalmış sayılıyor mu ?

Davis bece küçülen bütçeyi de düşünürsek fena bir tercih değil .

Birde Yugoslav oyuncunun poziyonu hakkında bir bilgi var mı ?

Alperen Kaplan dedi ki...

Graves nasıl kalmaz deniliyor da bütçe nasıl göz ardı ediliyor ben de bunu merak ediyorum.

KEREM dedi ki...

Bütçe bizim yükümlülüğümüz değil ki Alperen :) Biz bilmek zorunda değilizki bütçeyi. Sonuçta Rakocevic'i almıyoruz :)

Alperen Kaplan dedi ki...

Valla Kerem abi bilmiyorsanız söyleyim bütçe 3 MD olacak diyor teknik heyet. Yani zaten biliyorsun da bilmezlikten geliyorsun işte tecahül-i arif sanatını uyguluyorsun. :)

Bütçe göz önüne alınmadan yorum yapılamaz...

baron77 dedi ki...

Chuck çok kaliteli bir oyuncu kolejde okurken ağır bir sakatlık yaşamıştı yoksa nba olmasına kesin gözüyle bakılıyordu.Uyum problemi yaşamayacak olması da cabası bence iyi bir transfer

Adsız dedi ki...

alperen;amacları göstermelik bi takım kurmaksa zaten hiç kurmasınlar ve de sponsorlardan aldığı paraları furbola aktarmazlarsa bi sorun olmaz.

BaHa dedi ki...

Chuck Davisi Banvit aldı :)