24 Haziran 2009 Çarşamba

Kevin Fletcher Beşiktaş'ta

Beşiktaş Cola Turka'da sezonun ilk yabancı transferi gerçekleşti. Makedon pasaportuna sahip olmasından dolayı Bosman kuralına da uyan Amerikalı Kevin Fletcher yeni sezonda siyah beyazlı formayı giyecek. Burak hoca Fletcher'ı 4. yabancı olarak, Cevher ve yeni transfer edilecek pivotun backupı olarak düşünüyor onu. Zaten ofansından ziyade savunmasıyla öne çıkan, savaşçı bir oyuncu. Kariyerinde Yunan Aris takımı var, geçen seneyi ise Rus Enisey Krasnoyarsk takımında tamamladı. İstatistikleri şurada.

Cevher, Muratcan, Adem ve Haluk'la sözleşme yenilemişler. Eski oyuncuları genç Kerem Özkan'ı da kadroya katmışlar. Engin Atsür ile ilgileniyorlar, büyük olasılıkla olacakmış. Bir sağlam pivot, bir de iyi skorer alıp kadroya son çekli verecekmiş Burak Bıyıktay.

6 Yorum Yapılmış:

Fanatik Basket dedi ki...

çok vasat bi adam. hücumda takıma hiçbi şey vermez, sadece savunmacı ve savaşçı bi adam.

sadece savunma yapsın diye amerikalı adam almanın da bi mantığı yok bence.. türkiye'de o işi yapabilecek bir sürü türk uzun var, adem ören'den pek farkı ya da fazlası olan bi adam değil..

Adsız dedi ki...

oyuncunun tüm kariyleriyle ilgili bilgiyi www.bjkbasket.org dan öğrenebilirsiniz.

Ziverbey dedi ki...

şu beşiktaş'ın istikrarsız haline hayranım yerli yabancı hiç bir adam iki yıl üst üste oynamıyor şu takımda her sezon yeni adamlar...

Adsız dedi ki...

vallla ziverbey son 6 sezon içinde bir önceki seneden en çok bu takımda oyuncu kaldı.

Adsız dedi ki...

son yabancı ekene ibekwe olcak gibi

Adsız dedi ki...

hayır ibekwe den önce başka isimler var