19 Temmuz 2009 Pazar

Antalya BŞB Guardını Buldu: D.j. Thompson

Altar Tunçkol'un yeni sezonda takım direksiyonunu teslim edeceği isim de belli oldu. Bu koltuk için Hakan Demirel ile anlaşılmıştı daha önce ama genç oyuncunun son dakika dönüşü ile planlar biraz alt üst olmuştu. İyi bir kolej kariyeri olan, geçen seneyi AEK formasıyla Yunan liginde geçiren, kariyerinde bir de Polonya macerası olan D.j. Thompson ile anlaşmışlar. 1.75 boyunda, 1985 doğumlu oyuncunun geçen yılki istatistikleri şurada. Şimdi sırada gerektiğinde 1 numara da oynayabilen şutör bir 2 numara almak var. Adaylar arasında daha önce ülkemizde forma giymiş bir isim de var. Bekleyelim bakalım.

3 Yorum Yapılmış:

Adsız dedi ki...

Zaten ilk buldukları oyuncuda 1 numara oynayabilen şutör bir 2 numara değil mi idi. Şimdi de aynı tip bir oyuncu aradıklarına göre Antalyanın bu oyuncuyu almaktan çark etmesinin nedeni Hakanın çark etmesi olamaz. Sonuçta Hakan olmadı yerine yabancı 1 numara geldi ve şimdi 1 numara da oynayabilen 2 numara arıyorlar.Vazgeçilen oyuncu için de tam olarak 1 numara da oynayabilecek 2 numara denmişti.

Bu durumda Antalya neden çark etti ki acaba ?

Demek ki klüplerde çark edebiliyormuş. Oyuncu çark ettiğinde isyan eden klüpler de hatta

Adsız dedi ki...

muhamed thaci olmasin sakin:)

Adsız dedi ki...

@ adsız

Muhamed Thachi geçen sezon ormansporda oynadı ve kendisi 3-4 pozisyonlarında oynuyor. adamlarda 1 oynayan şutor 2 numara aradıklarına göre thaci'nin antalyaya gelmesi cok cok zor..