23 Temmuz 2009 Perşembe

Çavuşoğlu İlkokulu - 1991

1991 İlkokullar arası küçük erkeklerde Türkiye şampiyonu olan Çavuşoğlu İlkokulu'nun şampiyonluk fotoğrafı. Biraz bakın bakalım, tanıdık kimse var mı? Ben sonra tam listeyi yazacağım. Fotoğrafın üstüne tıklarsanız daha büyük haline ulaşabilirsiniz.

edit: Arka sıra (Soldan sağa): Ali Parlak (Spor Koordinatörü), Ümit Ceylan, Erkan Hacıoğlu, Sead Ok, Ahmet Çavuşoğlu (Genel Müdür), Taha Köse (İlkokul Müdürü), Mahir Bayrak, Kerem Tunçeri, Hidayet Türkoğlu. Ön sıra (Soldan sağa): Leyla Çalışkan (Antrenör), Mesut Ademoğlu, Ali Çakır, Özgür Alyüz, Murat Ersin (Spor Sorumlu Müdürü), Serdar Sayhan, Ali Mert Köse, Nazire Tapan (Beden Eğitimi Öğretmeni - Yönetici), Bülent Ermiş (Yönetici)

10 Yorum Yapılmış:

Adsız dedi ki...

en sağdaki Hidayet Türkoğlu, onun iki yanındaki 5 numara Mahir Bayrak, solda oturan da Leyla hoca Kemal haliyle:)))

Adsız dedi ki...

büyük halinde de suratlar belli değil fakat hepsinin boyu daha ilk okula gitmelerine rağman öğretmenleri kadarsa eminim burda kerem gönlüm vardır :)

efesliler dedi ki...

En sağ üstteki 14 Hidayet sanırım

Fanatik Basket dedi ki...

sağ üst baştakiler kerem tunçeri ve hidayet türkoğlu olmasın sakın:))

hasanerdem dedi ki...

En sağda ayakta duran Hidayet Türkoğlu sanırım.

cannksk dedi ki...

kerem gönlüm mersinde okumuş. 91 yılında bizim ilkokul sınıfı resmini koy valla kendimi seçemem

tarski dedi ki...

Kerem ve Hidayet'in bu kadroda olmasi
cok mantikli degil aslinda.

Cunku, 79'lularin 90 haziraninda ilkokuldan mezun olmus olmalari gerekir. Ama onlar yoksa da bu fotografin anlami ne olur bilemedim. Ayrica 14 numara da hidayetten baska kim olabilir?

Ömer dedi ki...

@Salsa, senin de elinde vardir belki ama bundan baska bir Cavusoglu Koleji nostalji fotografi daha var. Onu da istersen mail ile gonderirim eger ileride blogda kullanmak istersen. Nette dolasirken denk gelmistim.

Turkiye Sampiyonluklari, Dunya Sampiyonluklari...vay be.. Egitim hayatimin toplamda 4 yilini gecirdigim okul. Hatta bir ara basket takiminda da oynadigim okul :) Gururlandim eski okulumla burada gorunce boyle..

saLsa dedi ki...

@ Ömer

Gönder istersen baba, belki yoktur bende.

Bu arada fotoyla ilgili yapılan tahminlerin çoğu da doğru.:)

lahoooov dedi ki...

Mahir Bayrak, Mesut Ademoğlu, Özgür Alyüz, Ümit Ceylan, Erkan Hacıoğlu ve tabi ki Hidayet ile Kerem..