19 Temmuz 2009 Pazar

Ersin & Ümit Kadroda

Cemal Nalga ve Cevher Özer sakatlıkları nedeniyle Milli Takım kadrosundan çıkarılmışlardı. Yerlerine geçen sene kadronun son kısmını tamamlayan Ersin Görkem & Ümit Sonkol alınmış.

11 Yorum Yapılmış:

Adsız dedi ki...

senin sitede gs reklamı görmekte komik olmuş:)

BaHa dedi ki...

Kaya Peker ve Mirsad Türkcan dururken :)

efesliler dedi ki...

Onlara bir şey olursa Önder Külçebaş ve Melih Yavşaner

Adsız dedi ki...

Ne Beşiktaş nefreti varmış ki sonunda Cevher'i sakatladınız ! Türkiye'de tüm medyanın birleştiği tek nokta "Beşiktaş düşnanlığı" önce Mehmet Yağmur şimdi de Cevher sakatlandı. Hadi şimdi kendi adamlarınızla oynayın kum bahçenizde.

saLsa dedi ki...

@ Adsız

Kim sakatlamış ki Cevher'i?

Adsız dedi ki...

en bastan alınması gereken 2 isimdi ersin iyi bir sezon gecirdi iyi süre aldı.sonkol ise ilk devre sakatlıklar yasadı ama 2. devre bomba gibi döndü aynı formda oynarsa sut atan nadir uzunlardan

Adsız dedi ki...

@ Salsa

Valla konu Beşiktaş olunca son derece dağınık ve ayrı uçlarda olan medya bir anda fikir birliğine varıyor. E ne diyelim içten içe Cevher ve diğer oyuncularda sözkonusu olunca sinirden dişlerini sıkıyorlardır. Bu sezon tabi eleştirilere meydan vermiycek şekilde iyi oynadı ama niyet işte önemli olan. Netice de 1 sezon öncesine kadar "mal, odun, amele" tanımlamalarından nasibini almış bir oyuncu bu sezonki performansıyla böyle konuşanları mat etti ya! İşte buinsanlara Tanjeviç yakışır.

saLsa dedi ki...

@ Adsız

E bu Tanjevic değil miydi Cevher'i daha performans olarak pek bir şey gösterememişken İstanbul'daki ABD maçlarında kadroya çağırıp ona şans veren?

Adsız dedi ki...

@ salsa

Tanjevic konusunda haklısın agresif tarzdan dolayı o kısım yanlış oldu.

Adsız dedi ki...

Süpersin Tanjevic, Kaya Peker dururken bunları kadroya çağırmayı ancak senin gibi bir basketbol dahisi akıl edebilirdi. Bravo...

Adsız dedi ki...

tanjevic kovulup kaya peker alınmalı.başka türlü bu çocuk oynayamayacak.