1 Temmuz 2009 Çarşamba

Gecikmeli Evlilik

Flört dönemi bitti, resmi nikah kıyıldı. Bir de prensip mevzuusu vardı değil mi? Bak yine aklıma geldi. :)

6 Yorum Yapılmış:

Süleyman Bilgiç dedi ki...

Şaka gibi :)))
Çok şaşırttı beni Zafer Hoca!Bu kadarına pes diyorum...Sırf profesyonellik adına bile olsa,ne olursa olsun gibip de ezeli rakibe gitmezdim..Para ise bravo,tebrikler..

San Fermin dedi ki...

Oğuz Tongsir;2008-2009 sezonu ilk yarı oynanan GS-FB maçı sonrası tribünde olaylara karışan Ahmet Dedehayır'ın yönetimden ayrılacağını söylemiş ve Galatasaray Başkanı Adnan Polat'ın taviz vermeyen uslubunu(!) ove bıtırememıstı.Zafer Kalaycıoğlu'nu prensipleri gereğince almayacak uslubun aynısı bu galiba???????

dejavu dedi ki...

Kapatın şubeyi, defolup gidin rezil ettiniz koca şubeyi hayrını görün.

Adsız dedi ki...

Konuşun fenerliler meydanı boş buldunuz.

serpil dedi ki...

hayırlı olsun. zafer hocaya bunca yıl verdiği katkıdan dolayı şahsım adına teşekkür ederim.

boromir dedi ki...

GS bu sene gene bir dünya yatırım yapıyor Fenerbahçe'deyse ses seda yok. Bütçe 2.5 milyon doların altına inmiş yazık doğrusu bu kadar başarılı bir şubeye niye ilgi gösterilmez anlaşılması zor. Galatasaray bu kadar yatırıma ve bu şartlara rağmen gene şampiyon olamazsa sonraki sene musluk kısılır gibime geliyor. Ayrıca bu sezon TBBL'de son yılların en kritik sezonu olacak. Mersin veya GS'nin artık Fener hegemonyasını kırması lazım. İleriki yıllarda işleri çok zor olur çünkü Fener'in yeni salonundan gelecek paralar takımlar arası büyük bütçe uçurumuna neden olacak ayrıca Fenerbahçe'nin altyapılardaki 93-94 jenerasyonu çok sağlam geliyor.