24 Temmuz 2009 Cuma

Graves Cibona İle İmzaladı

Açıkçası sarı kırmızılı takımın neden bıraktığını anlayamadığım bir isimdi Antonio Graves. Savunmaysa savunma, hücumsa hücum, penetreyse penetre, hepsi var. Ama bilmediğimiz bir şey de var demek ki. Saha içinde olmayan. G.Saray'ın her sene tüm yabancıları yollama geleneğine de kurban gitmiş olabilir ha, hiç şaşırmam. Adı yeni sezonda onu Türkiye'ye getiren Murat Özyer'in çalıştıracağı Türk Telekom için de geçiyordu. Gidip Cibona ile imzalamış. Seviyeyi yukarı çıkarmış. Orada bol bol dakika bulur, Euroleague havası da alır, misler gibi.

9 Yorum Yapılmış:

Alperen Kaplan dedi ki...

Anıl Abi geçen sezon aldığı 500 bin dolardan da fazlasını istiyordu. Bu da Evren'i transfer iki numara problemini çözmüş, 3 milyon dolar bütçeye sahip Galatasaray için lüks bile değil, lüksün lüksü olurdu.

basketbol yorumlari dedi ki...

Graves'te geleneği uydu kesinlikle.

Ömer dedi ki...

Iyi olmus. Akatlar'da bol bol kufur yiyecegine baska bir ulkede oynasin.

HotSauce21 dedi ki...

küfür etme olayını bile gurur duyarcasına yazma mantığıda ayrı bi olay tabi...

fromgetto dedi ki...

@Ömer

bi oyuncuya küfür edilmesinin suçlusu oyuncu mudur yoksa gerizekalı taraftar mı?

kimse küfür edilmeyi haketmez, hele ki sırf senin takımına fazla sayı attı diye, işini yapan bi adama sürü psikolojisiyle küfür etmek de, bununla övünmekte insanlık değildir.

Fanatik Basket dedi ki...

Son dakika haberi:)

Galatasaray Eren Beyaz'ı transfer etti.

Valla bu benim için de sürpriz oldu. Tamam küçülmeye gidicez dediler ama bu kadarını da beklemiyordum doğrusu..

Eren iyi bir oyuncu olabilir ama ne altyapısından yetiştiği Beşiktaş'ta, ne Beykoz'da, ne Darüşşafaka'da, ne de geçen sezon Aliağa'da kendisinden beklenen patlamayı yapamadı, hatta hiç gelişme gösteremedi.

Şimdiye kadar en uzun süre sahada kaldığı takım/sezon maç başına 12 dakikayla Beykoz'da (2006-07) oynadığı sezon.. Bu transferin ne için yapıldığı soru işareti(?)

Büyük coach okan çevik'in vardır bi bildiği:)

Adsız dedi ki...

jasaıtıs gs de

dejavu dedi ki...

Sayı potansiyeli yüksek, kendi topu alıp içeri yüklenip bitirebiliyor, penetresi çok kuvvetli sık sık basket faul yaptırıyor, savunması normalin üstünde.. Eee daha ne olsun, haketti çoktan bir Euroleague takımına gitmeyi..

NBA hayali vardı bi ara, onu kovalayacaktı diye biliyordum ama çabuk vazgeçmiş anlaşılan..Maaşını arttırıp takımda tutmamız gereken isimlerden biriydi kesinlikle, Washinghton'na ne verdik bilmiyorum ama aradaki farkla Graves takımda tutulsaydı keşke..

Monty Brogan dedi ki...

Şube o kadar garip bir hal aldı ki iyi ki gitmiş Graves diyorum.

Bırakalım çocuk yoluna baksın.

Galatasaray ın menfaati düşünecek kadar bile şevk bırakmadılar adamda zira...